4 червня — День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії проти України.
4 червня — День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії проти України.
Цей день є страшним нагадуванням про найболючіші наслідки збройної агресії, жертвами якої стали найменші українці.
Кожна загибла дитина – це нездійснені мрії та втрачене майбутнє нашої держави. Війна забрала у них можливість радіти дитинству, навчатися, дружити та будувати плани на життя.
Сьогодні ми схиляємо голови у глибокій скорботі, вшановуючи пам’ять усіх дітей, чиї життя забрала війна. Розділяємо біль батьків і рідних, які втратили найдорожче.
Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять невинним дітям України!
Схиляємо голови у скорботі та зберігаємо світлу пам'ять про кожну дитину. 🕯️💔
Світла пам'ять маленьким янголам... 🕊️🇺🇦
