Оголошення конкурсу відділ ОКМСТ

ДАТА ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ЗАВЕРШЕННЯ КОНКУРСУ
12.07.2019р.

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Дитячої музичної школи Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.

Вимоги до кандидатів:

1. Вища освіта
  2. Стаж роботи у сфері культури не менше трьох років
  3. Володіння державною мовою
  4.  Відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім, професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Термін подачі заявок у відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради – 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

Адреса відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради:

57113, смт Ольшанське, вул. Шкільна, 25-А.

Контактний телефон – (0512) 51-60-11.

ДАТА ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ЗАВЕРШЕННЯ КОНКУРСУ
29.03.2019

Відділ ОКМСТ Ольшанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя дефектолога "Інклюзивно-ресурсного центру об'єднаних територільних громад Миколаївського району"

Вимоги до кандидатів:

громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», « Дефектологія»,

- впевнений користувач ПК

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський р-н, смт Ольшанське, вул. Шкільна 25-А, Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

Контактний телефон (0512)  51-60-11