Ольшанська територіальна громада

Миколаївська область, Миколаївський район

2021 рік

10 лютого 2021 рік

1. Список депутатів присутніх на засіданні четвертої сесії Ольшанської селищної ради

2. ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3.ПГ "Про регламент роботи та порядку денному 4 позачергової сесії Ольшанської селищної ради ІV скликання

4.ПГ "Про створення Служби у справах дітей Ольшанської селищної ради, затвердження Положення про службу у справах дітей"

5. ПГ "про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021-2025 роках (включно) виповнюється 18 років"

6. ПГ "Про прийняття Меморандуму та затвердження Програми про співпрацю між Миколаївським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та Ольшанською селищною радою"

7. ПГ "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради"

8.ПГ "Про звільнення від орендної плати на період карантину"

9. ПГ"Про затвердження містобудівної документації с.Тернувате ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області"

10.ПГ "Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді, спорту та тупизму Ольшанської селищної ради у новій редакції"

11.ПГ "Про затвердження статуту "Інклюзивно-ресурсного центру ОТГ Миколаївського району" у новій редакції"

12. ПГ "Про зміну засновника юридичної особи та затвердження Статуту у новій редакції (Новоандріївський ЗЗСО)

13.ПГ "Про зміну засновника юридичної особи та затвердження Статуту новій редакції (Ковалівський ЗЗСО)"

14.ПГ "Про зміну засновника юридичної особи та затвердження Статуту у новій редакції (Шостаківський ЗЗСО)".

15.ПГ "Про зміну засновника юридичної особи та затвердження статуту у новій редакції (Ковалівський ЗДО)".

16. ПГ "Про затвердження Цільової програми "Забезпечення цивільного захисту Ольшанської селищної ради на 2021-2025 роки"

17.ПГ"Про внесення змін до структури, загальної чисельності апарату Ольшанської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради"

18. ПГ "Про зміну засновника юридичної особи та затвердження Статуту у новій редакції (Шостаківський ЗДО)".

19. ПГ "Про збільшення ліміту використання бензину на службовий автомобіль поліцейському офіцеру громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Миколаївського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області на 2021 рік"

20.ПГ "Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам без зміни цільового призначення"

21. ПГ "Про встановлення фактичного місця розташування садового товариства "Голуба волна"

22. ПГ "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. України

23.ПГ "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. України"

24. ПГ "Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення гр."

25. ПГ "Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення призначення гр."

26. ПГ "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр."

27.ПГ "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр."

28.ПГ Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр."

29. ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2021 рік" (за основу зі смінами)