Генеральний план смт.Ольшанське та с.Тернувате

Оголошення про проведення громадських слухань з обговорення Генеральних планів смт Ольшанське та с.Тернувате                Миколаївського району Миколаївської області

Повідомляємо, що «28»  січня 2019 року о 14 год. будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів та планів зонування смт Ольшанське та с. Тернувате Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Ольшанської селищної ради №9  від 18 квітня 2018 року «Про організацію роботи з розробки містобудівної документації населених пунктів смт Ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате, Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

Генеральні плани та плани зонування смт Ольшанське та с. Тернувате розроблені з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території населених пунктів;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовки пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично – дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генеральних планів – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Виконавець – ТОВ «Нікопроект».

Місце проведення громадських слухань – приміщення Ольшанської селищної ради в актовій залі.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Ольшанської селищної ради.

Шановні мешканці Ольшанської селищної ради

(повідомлення про проведення громадських слухань)

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України  «Про планування і забудову територій»,   Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Ольшанська селищна  рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті містобудівної документації  - Генеральних планів смт Ольшанське та с.Тернувате з метою визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельних ділянок та формування принципів планувальної організації забудови територій населених пунктів смт Ольшанське та с.Тернувате.

Замовник містобудівної документації – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області

Розробник містобудівної документації – ТОВ «Архізем»

Підстава для розроблення: рішення сесії Ольшанської селищної ради № 9  від 18 квітня 2018 року «Про організацію роботи з розробки містобудівної документації населених пунктів смт ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате,  Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району, Миколаївської області.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості Артеменко Олена (землепорядник Ольшанської селищної ради), Шелегей Юлія (секретар Ольшанської селищної ради)

письмово  на електронну адресу olshrada@gmail.com

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: смт Ольшанське, вул. К.Ольшанського, 1А в приміщенні  селищної ради на першому поверсі каб№2

Строк завершення розгляду пропозицій: до 28 січня 2019 року!

Подача пропозицій здійснюється на електронну адресу olshrada@gmail.com, або у письмовому вигляді в Ольшанську селищну раду, перший поверх (кабінет №2)

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  власники об'єктів нерухомого майна, яке розташоване на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Громадські слухання відбудуться: 28 січня 2019 року

Адміністрація Ольшанської селищної ради