Ольшанська територіальна громада

Миколаївська область, Миколаївський район

2018 рік

2018р.

27  сесія Ольшанської селищної ради 

27 грудня 2018р.

1. Список депутатів присутніх на сесії ОСР від 27 грудня 2018р.

2.ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії" 

3.ПГ "ПГ про регламент роботи та порядок денний"

4.ПГ "Про внесення змін до бюджету"(за основу)

5. ПГ "Про внесення змін до бюджету" (в цілому)

26  сесія Ольшанської селищної ради  20 грудня 2018р.

1.Список депутатів Ольшанської селищної ради присутніх на 26 сесії від 20 грудня 2018р.

2.ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3.ПГ "По регламенту роботи та порядку денному 26 сесії Ольшанської селищної ради 8 скликання"

4. ПГ "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт з утепленням фасаду будівлі ЗДО за адресою: вул.к.Ольшанського, 17А, в смт.Ольшанське"(за основу)

5. ПГ "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт з утепленням фасаду будівлі ЗДО за адресою: вул.к.Ольшанського, 17А, в смт.Ольшанське"(в цілому)

6. ПГ "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміти обігу (за основу)

7. ПГ "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміти обігу (в цілому)

8.ПГ "Про затвердження регламенту роботи відділу з організації роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) (за основу)

9.ПГ "Про затвердження регламенту роботи відділу з організації роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) (в цілому)

10. ПГ"Про прийняття Меморендуму та затвердження програми про співпрацю між Миколаївськким районним відділенням поліції Очаківського відділу поліції головного управління Національної поліції в Миколаївській області та ольшанської селищною радою" (за основу)

11. ПГ"Про прийняття Меморендуму та затвердження програми про співпрацю між Миколаївськким районним відділенням поліції Очаківського відділу поліції головного управління Національної поліції в Миколаївській області та ольшанської селищною радою" (в цілому)

12. ПГ " Про умови оплати праці Ольшанському селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів"(за основу)

13. ПГ " Про умови оплати праці Ольшанському селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів"(в цілому)

14.ПГ "Про визначення головним розпорядником бюджетних коштів Ольшанського бюджету субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближенних до сімейних та забезпечення житлом дітей сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2018 рік" (за основу)

15. ПГ "Про визначення головним розпорядником бюджетних коштів Ольшанського бюджету субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближенних до сімейних та забезпечення житлом дітей сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2018 рік" (в цілому)

16. ПГ "про внесення змін до рішення XVI сесії Ольшанської селищної ради від 27.12.2017 №7 "Про надання дозволу на приватизацію квартири (за основу)

17.ПГ "про внесення змін до рішення XVI сесії Ольшанської селищної ради від 27.12.2017 №7 "Про надання дозволу на приватизацію квартири (в цілому)

18. ПГ "Про затвердження структури та чисельності спеціалістів і працівників Ольшанської селищної ради"(за основу)

19. ПГ "Про затвердження структури та чисельності спеціалістів і працівників Ольшанської селищної ради"(в цілому)

20.ПГ "Про затвердження плану роботи Ольшанстької селищної ради на перше півріччя 2019 року"(за основу)

21.ПГ "Про затвердження плану роботи Ольшанстької селищної ради на перше півріччя 2019 року"(в цілому)

22. ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018 рік (за основу)

23. ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018 рік (в цілому)

24.ПГ "Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення" (за основу)

25. ПГ "Про затвердження проекту з землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення "(в цілому)

26. ПГ "Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2019р.(за основу)

27. ПГ "Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2019 рік" (в цілому)

28. ПГ "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою" (за основу)

29. ПГ "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою" (в цілому)

30.ПГ "Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду ТОВ "ЄВРОФОКС" в межах території Ольшанської селищної ради (за основу)

31.ПГ "Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду ТОВ "ЄВРОФОКС" в межах території Ольшанської селищної ради (в цілому)

25  позачергова сесія Ольшанської селищної ради  22 листопада 2018р.

1. Список депутатів присутніх на 25 позачерговій сесії селищної ради  22 листопада 2018р.

2. ПГ про кількісний та персональний склад лічильної комісії

3. ПГ по регламенту та порядку денному

4.ПГ про відмову у надданні дозволу на розроблення докементації із землеустрою громадянам України, яу учасникам АТО (за основу)

5.ПГ про відмову у надданні дозволу на розроблення докементації із землеустрою громадянам України, яу учасникам АТО (в цілому)

6.ПГ про делегування повноважень Ольшанської селищної ради до Миколаївської районної ради (за основу)

7.ПГ про делегування повноважень Ольшанської селищної ради до Миколаївської районної ради (в цілому)

8.ПГ про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою громадянам України, як учасникам АТО (за основу)

9.ПГ про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою громадянам України, як учасникам АТО (в цілому)

10. ПГ Про здійснення Ольшанською селищною радою державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та держреєстрації речового права (за основу)

11.ПГ Про здійснення Ольшанською селищною радою державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та держреєстрації речового права (в цілому)

12. ПГ про внесення дововнень до рішень ольшанської селищної ради (за основу)

13. ПГ про внесення дововнень до рішень ольшанської селищної ради (в цілому)

14. ПГ про затвердження статуту Ольшанського ЗЗСО у новій редакції (за основу)

15.ПГ про затвердження статуту Ольшанського ЗЗСО у новій редакції (в цілому)

16. ПГ про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою (за основу)

17. ПГ про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою (в цілому)

18. ПГ про затвердження програми поводження з котами та собаками та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Ольшанської селищної ради (за основу)

19. ПГ про затвердження програми поводження з котами та собаками та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Ольшанської селищної ради (в цілому)

20. ПГ Про внесення доповнень до рішення І сесії 8 скликання від 27.12.2016 "Про реорганізацію трихатської сільської ради" (за основу)

21.ПГ  Про внесення доповнень до рішення І сесії 8 скликання від 27.12.2016 "Про реорганізацію трихатської сільської ради" (в цілому)

22.ПГ Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку нежитлових приміщень (за основу)

23.ПГ Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку нежитлових приміщень (в цілому)

24.ПГ Про затвердження статуту комунальної організації (установи, закладу) Ольшанської публічної бібліотеки у новій редакції (за основу)

25. ПГ Про затвердження статуту комунальної організації (установи, закладу) Ольшанської публічної бібліотеки у новій редакції (в цілому)

26. ПГпро внесення доповнення до програми Соціально-економічного розвитку ольшанської селищної ради на 2017-2020 роки" (за основу)

27.ПГпро внесення доповнення до програми Соціально-економічного розвитку ольшанської селищної ради на 2017-2020 роки" (в цілому)

28. ПГ "Про делегування представників Ольшанської ОТГ до складу госпітальної ради Миколаївського госпітального округу (за основу)

29. ПГ "Про делегування представників Ольшанської ОТГ до складу госпітальної ради Миколаївського госпітального округу (в цілому)

30 ПГ про затвердження положення про порядок надання земельних ділянок учасникам бойових дій АТО для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності в межах території ольшанської селищної ради (за основу)

31  ПГ про затвердження положення про порядок надання земельних ділянок учасникам бойових дій АТО для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності в межах території ольшанської селищної ради (в цілому)

32. ПГ Про затвердження проектної документації по робочому проекту: "Капремонт системи опалення спортивної зали Ольшанського БК по вул. К.Ольшанського, 20-А, смт Ольшанське (за основу)

33. ПГ Про затвердження проектної документації по робочому проекту: "Капремонт системи опалення спортивної зали Ольшанського БК по вул. К.Ольшанського, 20-А, смт Ольшанське (в цілому)

34. ПГ про затвердження ПКД за робочим проектом "Нове будівництво скейт-майданчику" за адресою вул. Шкільна 24-А в смт .Олшанське (за основу)

35. ПГ про затвердження ПКД за робочим проектом "Нове будівництво скейт-майданчику" за адресою вул. Шкільна 24-А в смт .Олшанське (в цілому)

36. ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради за 2018 рік (за основу)

37. ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради за 2018 рік (в цілому)

 

 

24  позачергова сесія Ольшанської селищної ради  03 жовтня 2018р.

1. Список депутатів присутніх на сесії

2. ПГ про кількісний та персональний склад лічильної комісії

3. ПГ ПГ по регламенту роботи та порядку денному 

4. ПГ "Про внесення змін до бюджету  Ольшанської селищної ради на 2018р.(за основу)

5. ПГ "Про внесення змін до бюджету  Ольшанської селищної ради на 2018р.(в цілому)

6. ПГ "Про затвердження нової редакції Статуту КП Ольшанське (за основу)

7.ПГ "Про затвердження нової редакції Статуту КП Ольшанське (в цілому)

8. ПГ Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду ТОВ "ЄВРОФОКС" в межах території Ольшанської селищної ради (за основу)

9. ПГ Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду ТОВ "ЄВРОФОКС" в межах території Ольшанської селищної ради (в цілому)

10. ПГ Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок для обслуговування обєктів АТ "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" (за основу)

11. ПГ Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок для обслуговування обєктів АТ "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" (в цілому)

12. ПГ Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення (за основу)

13. ПГ Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення (в цілому)

14. ПГ Про внесення доповнення до рішення ХХІ позачергової сесії селищної ради від 03.08.2018р. №2 "Про затвердження структури та чисельності спеціалістів і працівників ОСР (за основу)

15. ПГ Про внесення доповнення до рішення ХХІ позачергової сесії селищної ради від 03.08.2018р. №2 "Про затвердження структури та чисельності спеціалістів і працівників ОСР (в цілому)

16. ПГ "Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання населення Ольшанської територіальної громади на 2018-2013 роки" (за основу)

17.ПГ "Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання населення Ольшанської територіальної громади на 2018-2013 роки" (в цілому)

18. ПГ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність (за основу)

19. ПГ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність (в цілому)

20. ПГ Про затвердження ПД за робочим проектом "Реконструкція очисних споруд каналізації смт. Ольшанське вул. Шкільна, 50 Миколаївського району (коригування) ( за основу)

21. ПГ Про затвердження ПД за робочим проектом "Реконструкція очисних споруд каналізації смт. Ольшанське вул. Шкільна, 50 Миколаївського району (коригування) ( в цілому)

22. ПГ Про затвердження проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності обєкта будівництва і кошторисної частини ПД за робочим проектом "Реконструкція спортивного комплексу, розташованого за адресою: Миколаївська область, Миколаївский район, розташованого за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, смт.Ольшанське" (за основу)

23. ПГ Про затвердження проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності обєкта будівництва і кошторисної частини ПД за робочим проектом "Реконструкція спортивного комплексу, розташованого за адресою: Миколаївська область, Миколаївский район, розташованого за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, смт.Ольшанське" (в цілому)

23  позачергова сесія Ольшанської селищної ради  17 серпня 2018р.

1. список депутатів присутніх на сесії

2. ПГ про кількісний та персональний склад лічильної комісії

3. ПГ "про регламент роботи та порядок денний"

4. ПГ "Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсного центру обєднаних територіальних громад Миколаївського району" (за основу) 

5. ПГ "Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсного центру обєднаних територіальних громад Миколаївського району" (в цілому) 

6."Про затвердження структури та чисельності спеціалістів та працівників КУ "Інклюзивно-ресурсний центр ОТГ Миколаївського району"(за основу)

7."Про затвердження структури та чисельності спеціалістів та працівників КУ "Інклюзивно-ресурсний центр ОТГ Миколаївського району"(в цілому)

8.ПГ "Про внесення змін до бюджету на 2018р."(за основу)

9.ПГ "Про внесення змін до бюджету на 2018р."(в цілому)

10.ПГ "про погодження кандидатури до Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу (за основу)

11.ПГ "про погодження кандидатури до Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу (в цілому)

12.ПГ "про надання згоди на прибирання залишків бдівельного сміття (за основу)

13.ПГ "про надання згоди на прибирання залишків бдівельного сміття (в цілому)

14. ПГ "про надання згоди на списання нежитлових приміщень" (за основу)

15. ПГ "про надання згоди на списання нежитлових приміщень" в цілому)

16.ПГ "про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт, послуг, що закуповуються за кошти селищного бюджету"(за основу)

17.ПГ "про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт, послуг, що закуповуються за кошти селищного бюджету"(в цілому)

22  позачергова сесія Ольшанської селищної ради  

2.  ПГ про регламент роботи та порядок денний

3. ПГ про кількісний та персональний склад лічильної комісії

4. ПГ "Про затвердження статуту Ольшанського вечірнього закладу середньої освіти ІІ-ІІІст. Ольшанської селищної ради у новій редакції (за основу)

5. ПГ "Про затвердження статуту Ольшанського вечірнього закладу середньої освіти ІІ-ІІІст. Ольшанської селищної ради у новій редакції (в цілому)

6. ПГ "про схвалення проекту договору про співробітництво"(за основу)

7. ПГ "про схвалення проекту договору про співробітництво"(в цілому)

21  сесія Ольшанської селищної ради  3 серпня 2018р.

.1. список депутатів присутніх на 21 сесії ОСР 3 серпня 2018р.

2. ПГ "про регламент роботи та порядок денний 21 сесії ОСР від 3 серпня 2018р."

3. ПГ про кількісний та персональний склад лічильної комісії

4. ПГ "Про надання матеріальної допомоги" (за основу).

4.1 ПГ  "Про надання матеріальної допомоги" (в цілому).

5.ПГ "Про передачу земельної ділянки у власність (за основу)

5.1 ПГ "Про передачу земельної ділянки у власність (в цілому)

6. ПГ "Про передачу земельної ділянки у власність (за основу)

6.1 ПГ "Про передачу земельної ділянки у власність (в цілому)

7. ПГ "Про надання дозволу на розробку документації з землеустрою (за основу)

7.1  ПГ "Про надання дозволу на розробку документації з землеустрою (в цілому)

8.ПГ "Про затвердження проекту землеустрою на надання земельних ділянок у власність без зміни цільового призначення (за сонову)

8.1 ПГ "Про затвердження проекту землеустрою на надання земельних ділянок у власність без зміни цільового призначення (в цілому)

9. ПГ Про внесення змін до бюджету ОСР на 2018р. (за основу)

9. 1 ПГ Про внесення змін до бюджету ОСР на 2018р. (в цілому)

10. ПГ "Про затвердження проектної документації за робочим проектом "Капітальний ремонт покрівлі БК за адресою вул. Гагаріна 40, с.Трихати (за основу)

10. ПГ "Про затвердження проектної документації за робочим проектом "Капітальний ремонт покрівлі БК за адресою вул. Гагаріна 40, с.Трихати (в цілому)

11.ПГ "Про затвердження проектної документації за робочим проектом капремонт мякої покрівлі житлового буд.14-А смт.Ольшанське (за основу)

11.1ПГ "Про затвердження проектної документації за робочим проектом капремонт мякої покрівлі житлового буд.14-А смт.Ольшанське (в цілому)

12.ПГ "Про затвердження ПД за робочим проектом капремонт з утеплення фасаду ЗДО по вул .Центральна 60, с.Трихати (за основу)

12.1 ПГ "Про затвердження ПД за робочим проектом капремонт з утеплення фасаду ЗДО по вул .Центральна 60, с.Трихати (в цілому)

13. ПГ "про затвердження статуту комунальної організації (станови, закладу) Трихатського закладу загальної середньої освіти ОСР в новій редакції"(за основу)

13.1  ПГ "про затвердження статуту комунальної організації (станови, закладу) Трихатського закладу загальної середньої освіти ОСР в новій редакції"(в цілому)

14. ПГ "про затвердження структури, чисельності, штатного розпису ОСР (за основу)

14. 1 ПГ "про затвердження структури, чисельності, штатного розпису ОСР (в цілому)

15. ПГ "про внесення доповнення до Плану соц.- економ розвитку ОСР 2017-2020рр.(за основу)

15.1 ПГ "про внесення доповнення до Плану соц.- економ розвитку ОСР 2017-2020рр.(в цілому)

20  сесія Ольшанської селищної ради  27 червня 2018р.

1. Список депутатів присутніх на 20 сесії ОСР від 27 червня 2018р.

2.ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ "Про регламент роботи та порядок денний 20 сесії ОСР"

4.ПГ " Про призуринення дії рішення виконавчого комітету ОСР від 30 травня 2018р. №31 "Про затвердження тарифу на послуги з водовідведення, що надаються КП "Ольшанське" (за основу)

5. ПГ " Про призуринення дії рішення виконавчого комітету ОСР від 30 травня 2018р. №31 "Про затвердження тарифу на послуги з водовідведення, що надаються КП "Ольшанське" (в цілому)

19  сесія Ольшанської селищної ради  21 червня 2018р.

1.Список депутатів присутніх на 19 сесії Ольшанської селищної ради від 21 червня 2018

2. ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3.ПГ "Регламент роботи та порядок денний"

4.ПГ " Про надання дозволу  на фінансування за рахунок місцевого бюджету ОСР капітального ремонту мякої покрівлі житлового буд. №9 вул.К.Ольшанського, як виключення без створення ОСББ (за основу)

5.ПГ " Про надання дозволу  на фінансування за рахунок місцевого бюджету ОСР капітального ремонту мякої покрівлі житлового буд. №9 вул.К.Ольшанського, як виключення без створення ОСББ ( в цілому)

6. ПГ "Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад"( за основу)

7.ПГ "Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад"( в цілому)

8. ПГ "Про внесення доаовнення до плану соц-економ. розвитку ОСР на 2017-2020рр."(за основу)

9.ПГ "Про внесення доаовнення до плану соц-економ. розвитку ОСР на 2017-2020рр."(в цілому)

10. ПГ "Про затвердження статуту Триханського закладу дошкільної освіти ОСР у новій редакції (за основу)

11. ПГ "Про затвердження статуту Триханського закладу дошкільної освіти ОСР у новій редакції (в цілому))

12. ПГ "Про затвердження статуту  ольшанського закладу загальної середньої освіти у новій редакції (за основу)

13. ПГ "Про затвердження статуту  ольшанського закладу загальної середньої освіти у новій редакції (в цілому)

14.ПГ Про затвердження плану ОСР на ІІ півріччя 2018р." (за основу)

15.ПГ Про затвердження плану ОСР на ІІ півріччя 2018р." (в цілому)

16.ПГ "Про внесення змін до бюджету ОСР на 2018р." (за основу)

17.ПГ "Про внесення змін до бюджету ОСР на 2018р." (в цілому)

         18  сесія Ольшанської селищної ради  23 травня 2018р.

1.Список депутатів присутніх на засіданні 18 позачергової сесії Ольшанської селищної ради

2.ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3.ПГ "Про регламент роботи та порядок денний"

4. ПГ "Про затвердження проектної документації (за основу)

4.1 ПГ "Про затвердження проектної документації (в цілому)

5. ПГ "Про затвердження Програми розвитку фізмчної культури та спорту Ольшанської селищної ради 2018-2020рр"( за основу)

5.1 ПГ "Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту Ольшанської селищної ради 2018-2020( в цілому)

6. ПГ "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради (за основу)

6.1 ПГ "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради (в цілому)

7. ПГ "Про надання дозволу на приватизацію квартири" (за основу)
7.1 ПГ "Про надання дозволу на приватизацію квартири" ( цілому)

8. ПГ "Про передачу земельної ділянки у власність (за основу)

8.1 ПГ "Про передачу земельної ділянки у власність ( в цілому)

9. ПГ "Про внесення змін до бюджету ольшанської селищної ради на 2018р.( за основу)

9.1 ПГ "Про внесення змін до бюджету ольшанської селищної ради на 2018р.( в цілому)

10. ПГ "Про внесення змін  до рішення від 27.12.2018 №3 (за основу)

10.1 ПГ "Про внесення змін  до рішення від 27.12.2018 №3 (в цілому)

11. ПГ "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність (за основу)

11.1 ПГ "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність ( в цілому)

12. ПГ "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміту пробігу" ( за основу)

12.1 ПГ  "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміту пробігу" (в цілому)

13. ПГ Про затвердження проектної документації (за основу)

13.1 ПГ Про затвердження проектної документації (в цілому)

14. ПГ Про надання згоди на погодження відведення земельної ділянки у власність в межах території ольшанської селищної ради(за основу)

14.1  ПГ Про надання згоди на погодження відведення земельної ділянки у власність в межах території ольшанської селищної ради(в цілому)

15. ПГ Про покладання на старосту обовязків із вчинення нотаріальних дій, ведення господарського обліку (за основу)

15.1  ПГ Про покладання на старосту обовязків із вчинення нотаріальних дій, ведення господарського обліку (в цілому)

16. ПГ Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису Ольшанської селищної ради (за основу)

16.1  ПГ Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису Ольшанської селищної ради (в цілому)

17  сесія Ольшанської селищної ради  18 квітня 2018р.

1.Список депутатів присутніх на сесії 18 квітня 2018р.

2.ПГ "Про кількісний та персональний склад лічільної комісії"

3.ПГ "Регламент роботи та порядок денний"

4. ПГ "Про внесення змін до рішення Ольшанської селищної ради від 27 січня 2017 року №5 "Про затвердження Положення про встановлення плати за землю на території Ольшанської селищної ради" (за основу)

5. ПГ "Про внесення змін до рішення Ольшанської селищної ради від 27 січня 2017 року №5 "Про затвердження Положення про встановлення плати за землю на території Ольшанської селищної ради" (в цілому)

6.ПГ "Про затвердження програми проведення культурно-розважальних заходів на території ольшанської селищної ради" (за основу)

7.ПГ "Про затвердження програми проведення культурно-розважальних заходів на території ольшанської селищної ради" (в цілому)

8.ПГ "Про надання згоди на погодження відвідення земельних ділянок у власність в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району миколаївської області"(за основу)

9. ПГ "Про надання згоди на погодження відвідення земельних ділянок у власність в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району миколаївської області"(в цілому)

10.ПГ" Про надання згоди на погодження відведення земельних ділянок у власність у межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (за основу)

11.ПГ" Про надання згоди на погодження відведення земельних ділянок у власність у межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (в цілому)

12. ПГ "Про внесення зміни до рішення 16 позачергової сесії 8 скликання 28 лютого 2018р. №4 "Про затвердження переліку обєктів комунальної власності, які підлягаютьприватизації у 2018 р. та визначення способів приватизації у 2018р. (за основу)

13. ПГ"Про внесення зміни до рішення 16 позачергової сесії 8 скликання 28 лютого 2018р. №4 "Про затвердження переліку обєктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2018 році та визначення  способів приватизації у 2018 році (в цілому)

14.ПГ "Про розгляд звернення ПП Федорова А.Ю."(за основу)

15.ПГ "Про розгляд звернення ПП Федорова А.Ю."(в цілому)

16. ПГ "Про до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст україни" (за основу)

17. ПГ "Про до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст україни" (в цілому)

18.ПГ "Про виділення коштів з бюджету Ольшанської селищної ради для експлуатаційного утримання автодороги загального користування місцевого значення" (за основу)

19.ПГ "Про виділення коштів з бюджету Ольшанської селищної ради для експлуатаційного утримання автодороги загального користування місцевого значення" (в цілому)

20. ПГ "Про затвердження положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади Ольшанської селищної ради та надання дозволу на списання основних засобів" (за основу)

21.ПГ "Про затвердження положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади Ольшанської селищної ради та надання дозволу на списання основних засобів" (в цілому)

22.ПГ "Про надання матеріальної допомоги Приставчук А.Г. (за основу)

23. ПГ "Про надання матеріальної допомоги Приставчук А.Г. (в цілому)

24. ПГ "Про дозвіл на проведення ІІ міжнародного фестивалю повітряних зміїв (за основу)

25. ПГ "Про дозвіл на проведення ІІ міжнародного фестивалю повітряних зміїв (в цілому)

26. ПГ "Про надання згоди на погодження відведення земельної ділянки ТОВ "Сонячній день" для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд енергогенеруючих підприємств, установ та організацій в оренду в межах території ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (за основу)

27.ПГ "Про надання згоди на погодження відведення земельної ділянки ТОВ "Сонячній день" для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд енергогенеруючих підприємств, установ та організацій в оренду в межах території ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (в цілому)

28. ПГ "Про організацію роботи з розроблення містобудівної документації населених пунктів смт. ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате, трихати ольшанської селищної ради миколаївського району Миколаївської області (за основу)

29.ПГ "Про організацію роботи з розроблення містобудівної документації населених пунктів смт. ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате, трихати ольшанської селищної ради миколаївського району Миколаївської області (в цілому)

30. ПГ "Про надання згоди на погодження відведення земельної ділянки ТОВ "ЄВРОФОКС" для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ, організацій в оренду в межах території ольшанської селищної ради миколаївського району миколаївської області (за сонову)

31.ПГ "Про надання згоди на погодження відведення земельної ділянки ТОВ "ЄВРОФОКС" для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ, організацій в оренду в межах території ольшанської селищної ради миколаївського району миколаївської області (в цілому)

32.ПГ "Про Внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р."(за основу)

33.ПГ "Про Внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р."(в цілому)

34. ПГ"Про надання згоди на погодження відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в межах території ольшанської селищної ради Миколаївського району миколаївської області. право оренди на які встановлено на земельні торги виключно шляхом проведення аукціонів" (за основу)

35.ПГ"Про надання згоди на погодження відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в межах території ольшанської селищної ради Миколаївського району миколаївської області. право оренди на які встановлено на земельні торги виключно шляхом проведення аукціонів" (в цілому)

16  сесія Ольшанської селищної ради  28 лютого 2018р.

1. Список депутатів присутніх на 16 сесії 28 лютого 2018р.

2.ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної ком ісії"

3. ПГ "По регламенту роботи та порядку денному"

4. ПГ "Про затвердження проектної документації" (ремонт спортзалу Ольшанського БК) (за основу)

5. ПГ "Про затвердження проектної документації" (ремонт спортзалу Ольшанського БК) (в цілому)

6. ПГ"Про затвердження проектної документації будівництво водогону в с.Сапетня (за основу)

7.ПГ"Про затвердження проектної документації будівництво водогону в с.Сапетня (в цілому)

8.ПГ "Про затвердження переліку обєктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2018 році та визначення способів приватизації у 2018р."(за основу)

9.ПГ "Про затвердження переліку обєктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2018 році та визначення способів приватизації у 2018р."(в цілому)

10. ПГ"Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради" (за основу)

11.ПГ"Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради" (в цілому)

12.ПГ"Про надання згоди на погодження відведення земельних ділянок у власність в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області"(за основу)

13.ПГ"Про надання згоди на погодження відведення земельних ділянок у власність в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області" (за  цілому)

14.ПГ"Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р." (за основу)

15.ПГ"Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р." (в цілому)

16. ПГ "Про внесення змін до рішення 15 позачергової сесії восьмого скликання від 08 лютого 2018 року №15 "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р." (за основу)

17.ПГ "Про внесення змін до рішення 15 позачергової сесії восьмого скликання від 08 лютого 2018 року №15 "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р." (в цілому)

 15  сесія Ольшанської селищної ради  08 лютого 2018р.

1. Список депутатів Ольшанської селищної ради 8 скликання присутніх на засіданні 15 позачергової сесії 08.02.2018р.

2.ПГ "Кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ "Регламент роботи та порядок денний"

4.ПГ "Про звіт з виконання селищного бюджету за 2017р."(за основу)

5. ПГ "Про звіт з виконання селищного бюджету за 2017р." (в цілому)

6. ПГ "Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр"(за основу)

7. ПГ "Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр"(в цілому)

8. ПГ "Про затвердження робочого проекту "Нове будівництво їдальні, навчального корпусу зі спортзалом та модульної газової котельні Ольшанської ЗОШ І-ІІІст. за адресою: вул.Леніна, 8А смт. Ольшанське Миколаївського раойну Миколаївської області" (за основу)

9. ПГ "Про затвердження робочого проекту "Нове будівництво їдальні, навчального корпусу зі спортзалом та модульної газової котельні Ольшанської ЗОШ І-ІІІст. за адресою: вул.Леніна, 8А смт. Ольшанське Миколаївського раойну Миколаївської області" (в цілому)

10. ПГ "Про затвердження Пложення про порядок використання шкільного автобуса" (за основу)

11. ПГ "Про затвердження Пложення про порядок використання шкільного автобуса" (в цілому)

12. ПГ "Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти селищного бюджету" (за основу)

13. ПГ "Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти селищного бюджету" (в цілому)

14. ПГ "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт покрівлі Трихатської ЗОШ І-ІІІ ст.по вул. Степовій, 41 у с.Трихати Миколаївського району Миколаївської області"(за основу)

15. ПГ "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт покрівлі Трихатської ЗОШ І-ІІІ ст.по вул. Степовій, 41 у с.Трихати Миколаївського району Миколаївської області"(в цілому)

16. ПГ "Про затвердження статуту Ольшанського закладу дошкільної освіти у новій редакції"(за основу)

17. ПГ "Про затвердження статуту Ольшанського закладу дошкільної освіти у новій редакції"(в цілому)

18 ПГ " Про порядок затвердження і погодження структури та чисельності працівників комунальних установ дошкільної, шкільної, позашкільної освіти та закладів культури на території Ольшанської селищної ради" (за основу)

19 ПГ " Про порядок затвердження і погодження структури та чисельності працівників комунальних установ дошкільної, шкільної, позашкільної освіти та закладів культури на території Ольшанської селищної ради" (в цілому)

20. ПГ "Про створення Тендерного комітету з процедур закупівель Ольшанської селищної ради, обрання його складу та затвердження Положення про Тендерний комітет процедур закупівель Ольшанської селищної ради" (за основу)

21.ПГ "Про створення Тендерного комітету з процедур закупівель Ольшанської селищної ради, обрання його складу та затвердження Положення про Тендерний комітет процедур закупівель Ольшанської селищної ради" (в цілому)

22. ПГ "Про внесення змін до рішень селищної ради"(за основу)

23.ПГ "Про внесення змін до рішень селищної ради"(в цілому)

24. ПГ "Про передачу в оперативне управління КП "Ольшанське" житлові приміщення готелю"(за основу)

25.ПГ "Про передачу в оперативне управління КП "Ольшанське" житлові приміщення готелю"(в цілому)

26. ПГ "Про внесення змін до рішення ХІ позачергової сесії від 06 жовтня 2017р.№13"(за основу)

27. ПГ "Про внесення змін до рішення ХІ позачергової сесії від 06 жовтня 2017р.№13"(в цілому)

28. ПГ "Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав та свобод громадян Ольшанської селищної ради на 2018-2020рр."(за основу)

29.ПГ"Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав та свобод громадян Ольшанської селищної ради на 2018-2020рр."(в цілому)

30. ПГ "Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку нежитлових приміщень" (за основу)

31. ПГ "Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку нежитлових приміщень" (в цілому)

32.ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р."(за основу)

33.ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2018р."(в цілому)

14  сесія Ольшанської селищної ради  27 грудня 2017р.

1. Список депутатів Ольшанської селищної ради восьмого скликання присутніх на засіданні 14 сесії 27 грудня 2017р.

2. ПГ Рішення "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ Рішення "Регламент роботи та порядок денний"

4.ПГ Рішення "Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2018"( за основу)

5. ПГ Рішення "Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2018р. (в цілому)

6. ПГ Рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р.(за основу)

7. ПГ Рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради" на 2017р.(в цілому)

8. ПГ Рішення "Про затвердження переліку обєктів комунальної власності Ольшанської селищної ради, що можуть бути в 2018 році передані в оренду" (за основу)

9. ПГ Рішення "Про затвердження переліку обєктів комунальної власності Ольшанської селищної ради, що можуть бути в 2018 році передані в оренду" (в цілому)

10. ПГ Рішення "Про затвердженню плану роботи Ольшанської селищної ради на перше півріччя 2018р." (за основу)

11. ПГ Рішення "Про затвердженню плану роботи Ольшанської селищної ради на перше півріччя 2018р." (в цілому)

12.ПГ Рішення "Про надання дозволу на приватизацію квартири (за основу)

13. ПГ Рішення "Про надання дозволу на приватизацію квартири (в цілому)

14. ПГ Рішення "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміту пробігу" (за основу)

15. ПГ Рішення "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміту пробігу" (в цілому)

16. ПГ Рішення "Про умови оплати праці Ольшанському селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів"( за основу).

17. ПГ Рішення "Про умови оплати праці Ольшанському селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів"( в цілому). 

18. ПГ Рішення "Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису Ольшанської селищної ради"( за основу)"

19. ПГ Рішення "Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису Ольшанської селищної ради"( в цілому)"

20. ПГ Рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради" ( за основу)

21. ПГ Рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради" ( в цілому)

22. ПГ Рішення "Про початок повноважень старости с.Трихати" (за основу)

23.  ПГ Рішення "Про початок повноважень старости с.Трихати" (в цілому)

13 позачергова сесія Ольшанської селищної ради  06 жовтня 2017р.

1.Список депутатів присутніх на 13 позачерговій сесії  24 листопада 2017р.

2.ПГ Рішення "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ Рішення "Про регламент роботи та порядок денний 13 позачергової сесії" 

4. ПГ Рішення "Про внесення змін до бюджету на 2017р."(за основу)

5. ПГ Рішення "Про внесення змін до бюджету на 2017р."(в цілому)

6. ПГ Рішення "Про затвердження нової редакції статуту" (за основу)

7. ПГ Рішення "Про затвердження нової редакції статуту" (в цілому)

8. ПГ Рішення "Про передачу обєктів водопостачання селища Ясна Зоря до комунальної власності територіальної громади Ольшанської селищної ради"(за основу)

9. ПГ Рішення "Про передачу обєктів водопостачання селища Ясна Зоря до комунальної власності територіальної громади Ольшанської селищної ради"(в цілому)"

10. ПГ Рішення "Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр."(за основу)

11. ПГ Рішення " "Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр."(в цілому)

12. ПГ Рішення " Про внесення до Програми соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр."(за основу)

13.  ПГ Рішення " Про внесення до Програми соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр." (в цілому)

12 позачергова сесія Ольшанської селищної ради  06 жовтня 2017р.

1.Список депутатів Ольшанської селищної ради 8 скликання присутніх на засіданні ХІІ сесії 27.10.2017.

2.ПГ по регламенту роботи та порядку денному ХІІ позачергової сесії Ольшанської селищної ради 27.10.2017

3.ПГ по питанню "Про кількісний та перснональний склад лічильної комісії"

4.ПГ Рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(за основу)

5. ПГ Рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(в цілому)

6. ПГ Рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради"(за основу)

7. ПГ Рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради"(в цілому)

8. ПГ Рішення "Про делегування Миколаївській районній раді повноважень Ольшанської селищної ради"( за основу)

9.. ПГ Рішення "Про делегування Миколаївській районній раді повноважень Ольшанської селищної ради"(в цілому)

11 позачергова сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 06 жовтня 2017р.

1. ПГ список депутатів ОСР 8 скликання присутніх на засіданні 11 сесії 06.10.2017

2.ПГ рішення "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ рішення "Про регламент роботи та порядк денному 11 позачергової сесії ОСР 8 скликання"

4. ПГ рішення "Про прийняття бюджетних установ  у комунальну власність Ольшанської селищної ради"(за основу)

5. ПГ рішення "Про прийняття бюджетних установ у комунальну власність ОСР"(в цілому)

6. ПГ рішення "Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису ОСР"(за основу)

7. ПГ рішення "Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису ОСР"(в цілому)

8. ПГ рішення "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради та ліміту пробігу"(за основу)

9. ПГ рішення "Про затвердження ліміту кількості транспортних засобів відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради та ліміту пробігу"(в цілому)

10. ПГ рішення "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул. К. Ольшанського, 18 в смт. Ольшанське Миколаївського району"(за основу)

11. ПГ рішення "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул. К. Ольшанського, 18 в смт. Ольшанське Миколаївського району"(в цілому)

12. ПГ рішення "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.Шкільна, 26 в смт. Ольшанське Миколаївського району"(за основу)

13.  ПГ рішення "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.Шкільна, 26 в смт. Ольшанське Миколаївського району"(в цілому)

14.ПГ рішення "Про затверджнення робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.К.Ольшанського, 17 в смт. Ольшанське Миколаївського району, Миколаївської області" ( за основу)

15.ПГ рішення "Про затверджнення робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.К.Ольшанського, 17 в смт. Ольшанське Миколаївського району, Миколаївської області" (в цілому)

14.ПГ рішення "Про затверджнення робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.Шкільна, 30 в смт. Ольшанське Миколаївського району, Миколаївської області" ( за основу)

16.ПГ рішення "Про затверджнення робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.Шкільна, 30 в смт. Ольшанське Миколаївського району, Миколаївської області" ( в цілому)

17.ПГ рішення "Про затверджнення робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.К.Ольшанського, 18 в смт. Ольшанське Миколаївського району, Миколаївської області" ( за основу)

14.ПГ рішення "Про затверджнення робочого проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі житлового будинку по вул.К.Ольшанського, 18 в смт. Ольшанське Миколаївського району, Миколаївської області" (в цілому)

15. ПГ рішення "Про надання дозволу на зарахування  видатків в рахунок авансових платежів по орендній платі" (за основу)

16. ПГ рішення "Про надання дозволу на зарахування  видатків в рахунок авансових платежів по орендній платі" (в цілому)

17. ПГ рішення "Про надання дозволу Зуб С.М., Молдуван С.П., на приватизацію квартири"(за основу)

18.  ПГ рішення "Про надання дозволу Зуб С.М., Молдуван С.П., на приватизацію квартири"(в цілому)

19. ПГ рішення "Про затвердження Статуту Ольшанської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІст. Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області у новій редакції" (за основу)

20. ПГ рішення "Про затвердження Статуту Ольшанської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІст. Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області у новій редакції" (в цілому)

21.ПГ рішення "Про утворення Центру надання адміністративних послуг Ольшанської селищної ради"(за основу)

22.ПГ рішення "Про утворення Центру надання адміністративних послуг Ольшанської селищної ради"(в цілому)

23. ПГ  рішення "Про затвердження Положення про  Центр надання адміністративних послуг Ольшанської селищної ради"(за основу)

24. ПГ рішення "Про затвердження Положення  Центр надання адміністративних послуг Ольшанської селищної ради"(в цілому)

25. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(за основу)

26. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(в цілому)

27. ПГ рішення "ПРо виділення коштів із бюджету ОСР для експлуатаційного утримання автодороги загального користування місцевого значення" (за основу)

28. ПГ рішення "ПРо виділення коштів із бюджету ОСР для експлуатаційного утримання автодороги загального користування місцевого значення" (в цілому)

29. ПГ рішення "ПРо призначення перших виборів старости села Трихати" (за основу)

30. ПГ рішення "ПРо призначення перших виборів старости села Трихати" (в цілому)

10 позачергова сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 30 серпня 2017р.

 

1. Список депутатів Ольшанської селищної ради 8 скликання присутніх на 10 позачерговій сесії 30.08.2017

2.ПГ  рішення " По регламенту роботи та порядк денному 10 позачергової сесії Ольшанської селищної ради"

3. ПГ рішення "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

4. ПГ рішення "Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр."( за основу)

5. ПГ рішення "Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр." (в цілому)

 

1 Сесія І пленарне засідання Ольшанської селищної ради 8 скликання 27 грудня 2016р.

1.Рішення про "Список депутатів присутніх на засіданні І сесії Ольшанської селищної ради"

2.Рішення про "кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3.Рішення про "кількісний та персональний склад секретаріату І сесії Ольшанської селищної ради 8 скликання"

4. Рішення про "затвердження Регламенту Ольшанської селищної ради" (за основу)

5. Рішення про "затвердження Регламенту Ольшанської селищної ради" (в цілому)

6. Рішення про "порядок денний І сесії Ольшанської селищної ради 8 скликання"

7.Рішення про "утворення, визначення чисельності і затвердження персонального складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради"(за основу)

8. Рішення про "утворення, визначення чисельності і затвердження персонального складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради" ( в цілому)

9. Рішення про "реорганізацію Трихатської сільської ради" ( за основу)

10. Рішення про "реорганізацію Трихатської сільської ради (в цілому)

11. Рішення про "внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2016р." (за основу)

12. Рішення про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2016р. (в цілому)

13. Рішення про " обрання секретаря Ольшанської селищної ради" (за основу)

14. Рішення про "обрання секретаря Ольшанської селищної ради" (в цілому)

15. Рішення про "структуру, чисельність штатного розпису Ольшанської селищної ради" (за основу)

16. Рішення про "структуру, сисельність штатного розпису Ольшанської селищної ради" ( в цілому)

17. Рішення про "затвердження положення про старосту села" (за основу)

18. Рішення про "затвердження положення про старосту села" (в цілому)

19. Рішення про покладання обовьязків старости села" (за основу)

20. Рішення про "покладання обовязків старости села" (в цілому)

21. Рішення про "затвердження Положення про постійні комісії Ольшанської селищної ради та обрання постійних комісій Ольшанської селищної ради"( за основу)

22.Рішення про затвердження Положення про постійні комісії Ольшанської селищної ради та обрання постійних комісій Ольшанської селищної ради" (в цілому)

9 позачергова сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 11 серпня 2017р.

1.Список депутатів Ольшанської селищної ради 8 скликання присутніх на засіданні 9 позачергової сесії Ольшанської селищної ради 11.08.2017р.

2.ПГ рішення  "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ рішення "по регламенту роботи та порядку денному 9 позачергової сесії Ольшанської селищної ради 8 скликання

4.ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(за основу)

5. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 20178р." (в цілому)

8 позачергова сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 07.08.2017р

1. Список дептатів Ольшанської селищної ради присутніх на засіданні 8 позачергової сесії 07.08.2017р.

2. ПГ рішення "по регламент роботи та порядку денному 8 позачергової сесії Ольшанської селищної ради"

3. ПГ рішення  "про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

4.ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(за основу)

5. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(в цілому)

6. ПГ рішення "Про надання селищному голові матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань"(за основу)

7. ПГ рішення "Про надання селищному голові матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань"(в цілому)

8.ПГ рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради"( за основу)

9.ПГ рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Ольшанської селищної ради"( в цілому)

10. ПГ рішення "Про надання дозволу на приватизацію квартири"(за основу)

11. ПГ рішення "Про надання дозволу на приватизацію квартири"(в цілому)

12. ПГ рішення "Про виділення коштів із бюджету ОСР для експлуатаційного утримання автодороги загального користування місцевого значення 0151407 (Корчине-Новоюрївка-Ольшанське) Миколаївського району Миколаївської області" (за основу)

13. ПГ рішення "Про виділення коштів із бюджету ОСР для експлуатаційного утримання автодороги загального користування місцевого значення 0151407 (Корчине-Новоюрївка-Ольшанське) Миколаївського району Миколаївської області" (в цілому)

7 позачергова сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 12.07.2017р.

1.Список депутатів Ольшанської селищної ради 8 скликання присутніх на засіданні 7 позачергової сесії Ольшанської селищної ради 

2.ПГ рішення "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ рішення "По регламенту роботи та порядку денному 7 позачергової сесії Ольшанської селищної ради 8 скликання"

4. ПГ рішення "Про прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району у комунальну власність Ольшанської селищної ради Миколаївського раойну Миколаївської області"(за основу)

5. ПГрішення "Про прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського раойну у комунальну власність Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області" (в цілому)

6. ПГ рішення "Про затвердження Статуту Трихатського дошкільного навчального закладу у новій версії" (за основу)

7. ПГ рішення "Про затвердження Статуту Трихатського дошкільного навчального закладу у новій версії (в цілому)

8. ПГ рішення "Про внесення доповнення до програми соціальнео-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр."(за основу)

9.ПГ рішення "Про внесення доповнення до програми соціальнео-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр."(в цілому)

10.ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(за основу)

11. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(в цілому)

12. ПГ рішення "Про надання матеріальної допомоги ..... " (за основу)

13. ПГ рішення "Про надання матеріальної допомоги ......." (за основу)

6 сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 26.06.2017р.

1.ПГ рішення "Кількісний та персональний склад лічильної комісії"

2. ПГ рішення "Про рекламент роботи та порядок денний 6 позачергової сесії ОСР депутатів 8 скликання"

3. ПГ рішення "Про внесення змін до рішення ІІ позачергової сесії ОСР депутатів 8 скликання від 27.01.2017р. №5 № "Про затвердження Положення  про встановлення плати за землю на території ОСР"( за основу) (1% на 01.01.2018р.).

4. ПГ рішення "Про внесення змін до рішення ІІ позачергової сесії депутатів 8 скликання від 27.01.2017р. №5 "Про затвердження Положення про встановлення плати за землю на території ОСР" ( в цілому).

5. ПГ рішення "Про внесення змін до рішення ІІ позачергової сесії депутатів 8 скликання від 27.01.2017р. №5 "Про затвердження Положення про встановлення плати за землю на території ОСР" (за основу) (0.6 % на 01.01.2018р) (за основу).

6. ПГ рішення "Про внесення змін до рішення ІІ позачергової сесії депутатів 8 скликання від 27.01.2017р. №5 "Про затвердження Положення про встановлення плати за землю на території ОСР" (за основу) (0.6 % на 01.01.2018р) (в цілому).

7. ПГ рішення "Про внесення змін до рішення ІІ позачергової сесії депутатів 8 скликання від 27.01.2017р. №5 №Про затвердження Положення про встановлення плати за землю на території ОСР" (за основу) (0,95% на 01.01.2018р.).

8. ПГ рішення "Про внесення змін до рішення ІІ позачергової сесії депутатів 8 скликання від 27.01.2017р. №5 №Про затвердження Положення про встановлення плати за землю на території ОСР" (в цілому) (0,95% на 01.01.2018р.).

9.ПГ рішення "Про надання пільг про сплату земельного податку" (за основу).

10. ПГ рішення "Про надання пільг про сплату земельного податку" (в цілому).

11. ПГ рішення "Про план роботи ОСР на ІІ півріччя 2017р." (за основу).

12. ПГ рішення "Про план роботи ОСР на ІІ півріччя 2017р." (в цілому).

13. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету ОСР на 2017р." (за основу)

14. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету ОСР на 2017р." (в цілому)

5 сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 02.06.2017р.

1.ПГ.рішення про персональний та кількісний склад лічильної комісії"

2.ПГ рішення "Про регламент роботи та порядку денному 5 позачергової сесії ОСР 8 скликання"

3.ПГ рішення "Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради 8 скликання від 5 квітня 2017р. №5 "Про умови оплати праці заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та головному бухгалтеру Ольшанської селищної ради"(за основу)

4.ПГ рішення "Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради 8 скликання від 5 квітня 2017р. №5 "Про умови оплати праці заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та головному бухгалтеру Ольшанської селищної ради"(в цілому)

5. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету ОСР на 2017р."(за основу).

6. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету ОСР на 2017р." (в цілому).

7. ПГ рішення "Про оголошення перших виборів старости с. Трихати ОСР"(за основу).

8. ПГ рішення "Про оголошення перших виборів старости с.Трихати ОСР" (в цілому).

9. ПГ рішення ""Про прийняття бюджетних установ у комунальну власніть ОСР" (за основу).

10. ПГ рішення ""Про прийняття бюджетних установ у комунальну власніть ОСР"( в цілому).

11. ПГ рішення "Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму ОСР у новій редакції"(за основу).

12.ПГ рішення "Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму ОСР у новій редакції"(в цілому).

13. ПГ рішення "Про затвердження статуту Ольшанської ЗОШ І-ІІІ ст. у новій редакції" (за основу).

14. ПГ рішення "Про затвердження статуту Ольшанської ЗОШ І-ІІІ ст. у новій редакції" (в цілому).

15. ПГ рішення "Про затвердження статуту Трихатської ЗОШ І-ІІІст. у новій редакції (за основу).

16. ПГ рішення "Про затвердження статуту Трихатської ЗОШ І-ІІІст. у новій редакції (в цілому).

17. ПГ рішення "Про затвердження статуту Ольшанського БК у новій редакції" ( за основу).

18. ПГ рішення ""Про затвердження статуту Ольшанського БК у новій редакції" ( в цілому).

19. ПГ рішення "Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису ОСР" (за основу).

20. ПГ рішення "Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису ОСР" (в цілому).

21. ПГ рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету ОСР" (за основу).

22.  ПГ рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету ОСР" (в цілому).

23. ПГ рішення "Про надання дозволу на приватизацію квартир (за основу).

24.  ПГ рішення "Про надання дозволу на приватизацію квартир (в цілому).

25. ПГ рішення "Про затвердження технічної документації із землестрою щодо встановлення меж земельної ділянки" (за основу).

26.ПГ рішення "Про затвердження технічної документації із землестрою щодо встановлення меж земельної ділянки" (в цілому).

27. ПГ рішення "Про надання матеріальної допомоги" (за основу).

28.  ПГ рішення "Про надання матеріальної допомоги" (в цілому).

29. ПГ рішення ""Про затвердження начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму ОСР" ( за основу).

30. ПГ рішення ""Про затвердження начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму ОСР" ( в цілому).

31.ПГ рішення "Про затвердження статуту КП "Ольшанське" у новій редакції"(за основу).

32. ПГ рішення "Про затвердження статуту КП "Ольшанське" у новій редакції"(в цілому).

4 сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 05.04.2017р.

1.ПГ рішення "Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр."(за основу)

2. ПГ рішення "Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Ольшанської селищної ради на 2017-2020рр." (в цілому)

3. ПГ рішення "Про підтримку створення Всеукраїнської асоціації міських, селищних та сільських рад обєднаних територіальних громад"(за основу)

4. ПГ рішення "Про підтримку створення Всеукраїнської асоціації міських, селищних та сільських рад обєднаних територіальних громад" (в цілому)

5. ПГ рішення "Про участь у співфінансуванні проведенні ремонту автодоріг загального користування" (за основу)

6. ПГ рішення "Про участь у спіфінансуванні проведенні ремонту автодоріг загального користування" (в цілому)

7. ПГ рішення "Про умови оплати праці заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та головному бухгалтеру Ольшанської селищної ради"(за основу)

8.ПГ рішення "ПРо умови праці заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та головному бухгалтеру Ольшанської селищної ради"( в цілому)

9.ПГ рішення "Про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи" (за основу)

10. ПГ рішення "Про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи" (в цілому)

11. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(за основу)

12. ПГ рішення "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2017р."(в цілому)

13. ПГ рішення "Список депутатів Ольшанської селищної ради присутніх на засіданні 4 сесії Ольшанської селищної ради 5 квітня 2017року

14. ПГ рішення "Про кількисний та персональний склад лічильної комісії"

15. ПГ рішення "по регламенту роботи та порядку денному засідання сесії Ольшанської селищної ради від 5 квітня 2017р.

3 сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 24.02.2017р.

1. Результити поіменного голосування рішень сесії депутатів 8 скликання від 24.02.2017р.

 

2 сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 27.01.2017р.

1.ПГ питання про "список депутатів присутніх на ІІ сесії 8 скликання"

2. ПГ питання про "кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ питання про "надання дозволу на прийняття із комунальної власності, сіл, селищ Миколаївського району, Миколаївської області у комунальну властність громади Ольшанської селищної ради бюджетних установ" (за основу). 

4.ПГ питання про "надання дозволу на прийняття із комунальної власності, сіл, селищ Миколаївського району, Миколаївської області у комунальну власність громади Ольшанської селищної ради бюджетних установ" (в цілому).

5. ПГ питання про "затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміту їх пробігу" (за основу)

6. ПГ питання про "затвердження ліміту кількості транспортних засобів Ольшанської селищної ради та ліміту пробігу" ( в цілому)

7. ПГ питання про "затвердження Положення про податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного та єдиного податку на території Ольшанської селищної ради"( за основу)

8. ПГ питання про "затвердження Положення про податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного та єдиного податку на території Ольшанської селищної ради" (в цілому)

9. ПГ питання про "надання пільг щодо сплати земельного податку" (за основу)

10. ПГ питання про "надання пільг щодо сплати земельного податку" (в цілому)

11. ПГ питання про "затвердження Положення про встановлення плати за землю на території Ольшанської селищної ради" ( за основу)

12. ПГ питання про "затвердження Положення про встановлення плати за землю на території Ольшанської селищної ради" (в цілому)

13. ПГ питання про "Регламент роботи та порядку денного ІІ пленарного засідання"

 

 

1 сесія ІІ пленарне засідання Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання 04.01.2017р.

1.ПГ питання про "Список депутатів присутніх на сесії 04.01.2017р."

2. ПГ питання про "кількісний та персональний склад сектетаріату сесії"

3. ПГ питання  про "умови та оплату праці Старости та Головного бугалтера" ( за основу)

4. ПГ питання про "умови праці та оплату праці Старости та Головного бухгалтера" (в цілому)

5. ПГ питання про "кількісний та персональний склад лічильної комісії"

6. ПГ питання про "умови оплати праці Ольшанського селищного голови"(за основу)

7. ПГ питання про "умови оплати праці Ольшанського селищного голови" (в цілому)

8. ПГ питання про "затвердження плану роботи на перше півріччя Ольшанської селищної ради" (за основу)

9. ПГ питання про "затвердження плану роботи на перше півріччя Ольшанської селищної ради" (в цілому)

10.ПГ питання про "бюджет Ольшанської селищної ради на 2017р." (за основу)

11. ПГ питання про "бюджет Ольшанської селищної ради на 2017р."(в цілому)

12. ПГ питання про "регламент роботи та порядок денний ІІ пленарного засідання сесії"

13. ПГ питання про "продовження терміну дії селищних програм"(за основу)

14.ПГ питання про "продовження терміну дії селищних програм (в цілому)

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь