Очищення влади

08.10.2019р. Повідомлення про початок проходження перевірки передбаченої ЗУ "Про очищення влади"- спеціаліста Відділу ЦНАП виконавчого комітету Ольшанської селищної ради

- заява учасника про проведення перевірки передбаченої ЗУ "Про очищення влади"

17.09.2019 р. Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до ЗУ " Про очищення влади" - адміністратора відділу "ЦНАП"

- заява учасника про проведення перевірки передбаченої ЗУ "Про очищення влади"

15.08.2019р. Повідомлення про початок проходження перевірки до ЗУ "про очищення влади" - спеціаліста юриста Ольшанської селищної ради

- Заява учасника про проведення перевірки передбаченої ЗУ "Про очищення влади"

27.12.2018р. Повідомлення про початок проходження перевірки до Закону України "Про очщення влади" - начальника відділу з організації роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

-Заява учасника про проведення перевірки передбаченої ЗУ "Про очищення влади"

27.12.2018р. Повідомлення про початок проходження перевірки до Закону України "Про очищення влади" -адміністратора відділу з організації роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

- Заява учасника про проведення перевірки передбаченої ЗУ "Про очищення влади"

15.01.2018р. Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до ЗУ "Про очищення влади"

- заява учасника на проведення перевірки передбаченої ЗУ "про очищення влади"