Результати конкурсу на Директора Ольшанського БК

ВІДДІЛ ОСВІТИ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НАКАЗ

Від 14 червня 2021 року                                                             № 102

смт Ольшанське

Про результати конкурсу

на заміщення вакантної посади директора

Ольшанського будинку культури

Ольшанської селищної ради

Миколаївського району

Миколаївської області

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу культури Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого виконкомом Ольшанської селищної ради, Рішення від 22 березня 2021 року №35, наказу відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради від 07.05.2021 року №60 «Про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ольшанського будинку культури Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області», наказу відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради від 11.06.2021 року №99 «Про допущення до конкурсу та визначення дати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ольшанського будинку культури» 14 червня 2021 року з 09-00 до 11-10 в кабінеті начальника відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради у два етапи відбувся зазначений конкурс.

Було подано заяву однієї особи, а саме Побережець Олени Володимирівни, громадянки України, яка має повну вищу освіту з культурології та досвіт роботи в закладах культури понад 13 років. Побережець О.В. взяла участь у конкурсі.

Під час конкурсних випробовувань Побережець О.В. надала відповіді на питання екзаменаційних білетів з перевірки знання законодавства у сфері культури, зокрема Закону України «Про культуру», Наказу Міністерства Культури України від 15.10.2013 року №983 «Про затвердження Державного стандарту надання безоплатних послуг клубними та бібліотечними закладами культури державної та комунальної форм власності», Наказ Міністерства Культури України від 23.06.1999 року №415 «Про Положення про народний (зразковий)  аматорський колектив (студію) закладів культури  системи Міністерства культури України» та публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку Ольшанського будинку культури, надала відповіді на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Результати конкурсного випробування зафіксовано у протоколі № 3 від 14 червня 2021 року засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Ольшанського будинку культури Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рішення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Ольшанського будинку культури Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області щодо визначення переможцем конкурсу Побережець Олену Володимирівну.
  2. Укласти з Побережець Оленою Володимирівну строковий трудовий договір на 2 роки.
  3. Спеціалісту  відділу ОКМСТ Білій О.В. забезпечити оприлюднення результатів Конкурсу на сайті Ольшанської селищної ради не пізніше
    15 червня 2021 року.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу ОКМСТ

Ольшанської селищної ради                                                 Андрій Онуфрієв