Оголошення, повідомлення

 

 

СЕЛИЩНА РАДА:

ПОВІДОМЛЕННЯ

2020рік

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території земельної ділянки площею до 3,6 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детальний план території земельної ділянки розроблений з метою з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об'єкту будівництва.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше.

Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Миколаївської райдержадміністрації від 06.02.2020 № 15-р «Про розроблення детального плану території площею до 3,6 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області»

Замовник: Миколаївська районна державна адміністрація Миколаївської області.

Інвестор: ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ».

Розробник проекту: ФОП Атанасов

З проектом вищезазначеного детального плану території та Звітом про стратегічну екологічну оцінкуможна ознайомитись на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації: https://cutt.ly/pyT9HCS або в управлінні житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації за адресою: 54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18А, телефони для довідок: (0512) 48-05-61 та (0512) 48-05-56.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, захисту довкілля управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації Христенок О.В.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку, надавати в письмовому вигляді за вищевказаною адресою або на електрону скриньку smamrda@ukr.net.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повнолітніх представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Строк завершення розгляду пропозицій – 20 липня 2020 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських
інтересів у проекті зазначеного детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 23 липня 2020 року о 14:00 в залі засідань Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, смт Ольшанське, вул.Костянтина Ольшанського 1А.

Захід відбудеться за умови зняття карантинних заходів, що введені на території України у зв’язку з поширенням нового коронавірусу SARS-CoV-2. В разі подовження дії карантинних заходів, захід буде перенесено до їх закінчення, про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

Миколаївська райдержадміністрація

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

НАРАХОВАНО ПОДАТОК НА ЗЕМЛЮ!

ПРОСИМО ВАС ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМ ТА КВІТАНЦІЄЮ НА ОПЛАТУ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ДЛЯ УНИКНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО СПЛАТІ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ.

За повідомленнями та додатковою інформацією звертатися до селищної ради каб.№3 (БУХГАЛТЕРІЯ) та за тел. (0512) 51-61-11.

 

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС ПРО ЧАСТКОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ ВІДСОТКОВИХ СТАВОК ЗА КРЕДИТАМИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ДЕРЖАВНИМИ ТА КОМЕРЦІЙНИМИ БАНКАМИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ СУБЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА.

ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ З ЦЬОГО ПИТАННЯ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕНИ ІВАНОВОЇ.

 

 

 

 

 

 

УВАГА! ВСІМ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ!

УВАГА ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АТО!

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні мешканці сіл Ольшанської ОТГ!

Повідомляємо, що з «17» січня 2020 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» № 2354-VIII від  20.03.2018 року з питання розгляду звіту про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування – проекту генерального плану с.Тернувате Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Ольшанської селищної ради № 9 від 18.04.2018 року.

Замовник документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який прийматиме рішення про затвердження документу державного планування – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Нікопроект».

Обґрунтовані пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження подаються до Ольшанської селищної ради за адресою: смт Ольшанське, вул. Костянтина Ольшанського, буд. 1а, або на електронну адресу: olshrada@gmail.com.

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається проведення консультацій з Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством охорони здоров'я України.

Транскордонні консультації не передбачаються.

Строки подання зауважень та пропозицій до «18» лютого 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул. Костянтина Ольшанського, буд. 1а, а також на офіційному веб-сайті - https://olshanske-rada.gov.ua/

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій:

 Артеменко Олена Олександрівна, тел. 0662535564

 

2019 рік 

Від 18.12.2019 року на сесії селищної ради прийнято рішення про бюджет №14 від 18.12.2019 року Ольшанської селищної ради Миколаївського району, Миколаївської області з доходами місцевого бюджету у сумі 41 144 835 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 40 293 361 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 851 474 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

Видатками місцевого бюджету у сумі 41 144 835 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 40 293 361 гривень та видатки спецфонду місцевого бюджету – 851 474 гривень.

ВІЙСЬКОВИЙ СТІЛ:ОГОЛОШЕННЯ

КП ОЛЬШАНСЬКЕ:ОГОЛОШЕННЯ

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ: ОГОЛОШЕННЯ

 До уваги законних представників дітей сиріт

та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа,

 які перебувають на квартирному обліку, як такі що потребують поліпшення житлових умов!

ПРОСИМО ВАС ТЕРМІНОВО ЗВЕРНУТИСЬ ДО СЕЛИЩНОЇ РАДИ

У зв’язку з тим що  уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №616. 

Основні нововведення порядку:

окрім дітей-сиріт житлом забезпечуватимуться і діти, позбавлені батьківського піклування. Тобто під дію порядку підпадають: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа.

 

Надано право отримувати грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла Діти, які виявили бажання отримати грошову компенсацію, з метою отримання допомоги у придбанні житла звертаються із заявою до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Заяву про придбання або про виплату грошової компенсації дитина особисто подає до органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку.

Грошова компенсація може бути використана на придбання житлового приміщення в прийнятих в експлуатацію житлових будинках у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці в межах області протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок в уповноваженому банку.

Житло придбавається шляхом укладення договору купівлі-продажу.

Договором передбачається накладення заборони на відчуження такого житла протягом десяти років. 
Органи місцевого самоврядування самостійно визначають розпорядника коштів субвенції. Розпорядниками субвенції за місцевими бюджетами є:

1) в частині виконання проектних, будівельно-ремонтних робіт, нового будівництва, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних: структурні підрозділи з питань капітального будівництва, реставрації, реконструкції та ремонту об’єктів обласних, Київської міської держадміністрацій; структурні підрозділи з питань капітального будівництва, реставрації, реконструкції та ремонту об’єктів районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчі органи міських, районних у місті (у разі утворення) рад, сільських, селищних рад ОТГ;

2) в частині придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій;

структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчі органи міських, районних у містах (крім м. Києва) рад. 
Передбачено створення місцевих комісій. Місцева комісія є консультативно-дорадчим органом, який створюється для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції.

До повноважень місцевої комісії належить:

 • формування потреби щодо спрямування субвенції і підготовка відповідних пропозицій;
 • уточнення пропозицій стосовно напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію;
 • перевірка наявності у дитини статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;
 • перевірка наявності документів про перебування дитини на квартирному обліку;
 • перевірка наявності у дитини майнових прав на нерухоме майно або відчуження такого майна протягом останніх п’яти років;
 • з’ясування можливості/неможливості вселення дитини у приміщення, що зберігалося за нею;
 • перевірка наявності рецензованого звіту про оцінку майна (акту оцінки майна);
 • визначення дитини, якій буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Комісія утворюється за рішенням виконавчого органу сільської, селищної ради ОТГ. Виконавчий орган затверджує положення про комісію та її склад. Головою комісії є заступник сільського, селищного голови. Заступник голови комісії – начальник служби у справах дітей. Рішення комісії оформляється протоколом та подається на виконком для затвердження протягом 10 календарних днів з дня його прийняття.

 Копія рішення направляється  облдержадміністрації. 
Для сільських рад, які не входять до складу ОТГ така комісія створюється при райдержадміністрації. Рішення щодо визначення відповідних об’єктів та заходів приймаються та оформлюються:

 • місцевою комісією – до 15 серпня;
 • обласною комісією – до 1 вересня. 

Діти забезпечуються житлом в порядку черговості

Право на отримання житла за рахунок субвенції або грошової компенсації відповідно Порядку та умов за власним вибором мають діти в порядку черговості взяття на квартирний облік.

 
За роз’ясненнями звертатись:

Ольшанська селищна рада кабінет № 6 спеціаліст по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю

Чабанюк Світлана 51-60-90

 

УВАГА !

Оголошення про проведення  відбору квартир та будинків для придбання житла дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов.

Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області на виконання Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №616. 

оголошує про проведення  відбору квартир та будинків для придбання житла дітям-сирота, дітям позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов.

Пропозиції приймаються до 8 серпня 2019р. (включно) за адресою:

смт Ольшанське вул. К. Ольшанського 1-а Ольшанська селищна рада кабінет 6, щоденно (окрім суботи та неділі) з 9⁰⁰ до 15⁰⁰.

Запропоновані будинки, квартири повинні бути у задовільному санітарно-технічному стані загальною площею 31.кв.м.

Пропозиція повинна містити :

 • акт обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири) складений комісією, утвореною рішенням місцевого органу виконавчої влади , органу місцевого самоврядування, за формою згідно з додатком 1; 
 • звіт про оцінку майна (акт оцінки майна)
 • фотографії житлового об’єкта;
 • правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;
 • технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
 • документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;
 • довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який купується;

Заява подається у письмовій формі з документацією та контактними номерами телефонів.

Пропозиції розглядаються комісією протягом 3 днів.

 

Телефон для довідок (0512)51-60-90  

Чабанюк Світлана

Володимирівна

спеціаліст по роботі з сім’ями,

дітьми та молоддю

 

ОЛЬШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА: ОГОЛОШЕННЯ

ПРО  КОНКУРС НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО ОЛЬШАНСЬКОЇ ОТГ.

       Ольшанська селищна   рада  оголошує конкурс на право оренди нежитлових приміщень: 

1. Зупинка громадського транспорту площею 43,9 кв.м.за адресою: вул.К.Ольшанського, 9Б в смт Ольшанське 

            

2. Стоматологічний кабінет за адресою, вул.Шкільна 35,  І поверх будівлі Ольшанської амбулаторії ЗПСМ.

 

Термін прийняття документів на конкурс –  15 календарних дній з дня опублікування оголошення на сайті та у районній газеті "Маяк"

Документи приймаються секретарем-діловодом  Ольшанської селищної ради за адресою: 57113, смт. Ольшанське, вул. К Ольшанського 1А, 2-й поверх, приймальня

За додатковою інформацією звертатися по тел.: (0512) 51-62-12.

Оголошення опубліковане  8 серпня 2019 року

КП "ОЛЬШАНСЬКЕ" ІНФОРМУЄ МЕШКАНЦІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ:

На засіданні Виконавчого комітету Ольшанської селищної ради від 25 липня 2019 року  було затверджено рішення №  51      Ольшанське  "Про коригування  тарифів на послуги  з вивезення твердих побутових відходів, що  надаються   КП « Ольшанське»

 1. Встановити такі тарифи із вивезення ТПВ з урахуванням коригування   для КП «Ольшанське»:

-для населення 9,85  грн. на місяць за 1 (одного) чоловіка   в т.ч. ПДВ;

- для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 118,20грн. за 1 куб. м. відходів  в т.ч. ПДВ;

- для  споживачів, які фінансуються з  бюджету всіх рівнів 136,20 грн. за 1 куб. м. відходів в т.ч. ПДВ

- для інших категорій споживачів 151,61грн. за 1 куб. м. відходів  в т.ч. ПДВ;

3. З набранням чинності цього рішення визнати таким, що втратило чинність  рішення виконкому від   29 січня 2019 року  № 4 «Про коригування  тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що  надаються   КП «Ольшанське»». 

4. Дане рішення набирає чинності  з 01 вересня 2019 року , але не раніше  ніж за 15 днів з дня його офіційного оприлюднення на дошках оголошень,  офіційному сайті селищної ради

 Рішення №50 від 25 липня 2019 року "Про коригування  тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що  надаються   КП « Ольшанське»

 1. Встановити для КП «Ольшанське» тариф з урахуванням коригування  на  послуги з водопостачання 

- для населення у розмірі 19 грн.31 коп. за 1 куб.м. в т.ч. ПДВ

-для бюджетнихорганізацій у розмірі 23 грн.89 коп. за 1 куб.м. в т.ч. ПДВ

-для інших споживачів у розмірі 25грн.97 коп. за 1 куб.м. в т.ч. ПДВ

 водовідведення :

- для населення у розмірі 3 грн.07 коп. за 1 куб.м.  в т.ч. ПДВ

- для бюджетнихорганізацій у розмірі 4 грн.39коп. за 1 куб.м. в т.ч. ПДВ

- для інших споживачів( крім підприємств, установ, організацій, що розташовані на вулиці Промисловій) у розмірі 4 грн 77 коп.за 1 куб.м. в т.ч. ПДВ

- для підприємств, установ, організацій, що розташовані на вулиці Промисловійу розмірі 8 грн. 66 коп. за 1 куб.м. в т.ч. ПДВ

 1. З набранням чинності цього рішення визнати таким, що втратило чинність  рішення виконкому від   29 січня 2019  № 3 «Про коригування  тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що  надаються   КП «Ольшанське». 
 2. Дане рішення набирає чинності  з 01 вересня 2019 року , але не  раніше  ніж за 15 днів з дня його офіційного оприлюднення на офіційному сайті селищної ради

 

УПРАВЛІННЯ СБ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

ОЛЬШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА:ОГОЛОШЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

 

Замовник: Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», проекти генеральних планів смт. Ольшанське, сіл Тернувате, Трихати, Сапетня Миколаївського району Миколаївської області підлягають стратегічній екологічній оцінці.

Ольшанська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів генеральних планів смт. Ольшанське, сіл Тернувате, Трихати, Сапетня Миколаївського району Миколаївської області з 25 квітня 2019 року для врахування пропозицій і зауважень громадськості.

Ознайомитись з заявами про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна на офіційному веб-сайті Ольшанської селищної ради http://olshanske.rada.org.ua/ та в приміщенні Ольшанської селищної ради за адресою: смт. Ольшанське, вул. Костянтина Ольшанського, буд. 1а.

Пропозиції та зауваження щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки приймаються Ольшанською селищною радою у письмовому вигляді та на електронну адресу: olshrada@gmail.com до 11 травня 2019 року. Зауваження подані поза межами вказаного періоду не приймаються та не розглядаються.

Орган відповідальний за прийняття та розгляд пропозицій та зауважень – Ольшанська селищна рада.

Відповідальна особа: Артеменко Олена Олександрівна

 

Селищний голова                                                        С. В. Новак

 

До Уваги підприємства, установи, організації, фізични особи, що використовують найману працю, у яких за основним місцем роботи працюють 8 і більше осіб повинні щороку до 1 березня, самостійно подавати або надсилати листом "Звіт про зайнятість і рпацевлаштування інвалідів" за формою №10-ПІ. Відповідно до Закону України від 21.03.1991 №75-ХІІ "Про основи соціальної захищенності осіб з інвалідністю в Україні" та Постанови Кабміну "Про реалізацію статей 19 і 20 ЗУ від 21.03.1991 №875-ХІІ "Про основи соціальної захищенності осіб з інвалідністю в Україні"від 31.01.2007 №70

Також повідомляємо, що Миколаївське відділення Фонду соціального захисту інвалідів переїхало за адресою: 54030, м.Миколаїв, вул. Потемкінська, 17.

 

      ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО БЮДЖЕТ ОЛЬШАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2019р.

Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області повідомляє, що 20 грудня 2018р. на засіданні XXVI сесії селищної ради 8 скликання було прийнято рішення №11 «Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2019 р.» про затвердження бюджету

Ознайомитися з данним рішенням можна на офіційному сайті ольшанської громади Http://olshanske.rada.org.ua у розділі рішення селищної ради та в Ольшанській селищній раді у секретаря ради.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Ольшанської селищної ради!

            Повідомляємо, що «28»  січня 2019 року о 14 год. будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів та планів зонування смт Ольшанське та с. Тернувате Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Ольшанської селищної ради №9  від 18 квітня 2018 року «Про організацію роботи з розробки містобудівної документації населених пунктів смт Ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате, Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

            Генеральні плани та плани зонування смт Ольшанське та с. Тернувате розроблені з метою:

 • обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території населених пунктів;
 • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
 • підготовки пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично – дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генеральних планів – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Виконавець – ТОВ «Нікопроект».

Місце проведення громадських слухань – приміщення Ольшанської селищної ради в актовій залі.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Ольшанської селищної ради.

 

                   

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *