Оголошення, повідомлення

про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Замовник: Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», проекти генеральних планів смт. Ольшанське, сіл Тернувате, Трихати, Сапетня Миколаївського району Миколаївської області підлягають стратегічній екологічній оцінці.

Ольшанська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів генеральних планів смт. Ольшанське, сіл Тернувате, Трихати, Сапетня Миколаївського району Миколаївської області з 25 квітня 2019 року для врахування пропозицій і зауважень громадськості.

Ознайомитись з заявами про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна на офіційному веб-сайті Ольшанської селищної ради http://olshanske.rada.org.ua/ та в приміщенні Ольшанської селищної ради за адресою: смт. Ольшанське, вул. Костянтина Ольшанського, буд. 1а.

Пропозиції та зауваження щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки приймаються Ольшанською селищною радою у письмовому вигляді та на електронну адресу: olshrada@gmail.com до 11 травня 2019 року. Зауваження подані поза межами вказаного періоду не приймаються та не розглядаються.

Орган відповідальний за прийняття та розгляд пропозицій та зауважень – Ольшанська селищна рада.

Відповідальна особа: Артеменко Олена Олександрівна

Селищний голова                                                        С. В. Новак

До Уваги підприємства, установи, організації, фізични особи, що використовують найману працю, у яких за основним місцем роботи працюють 8 і більше осіб повинні щороку до 1 березня, самостійно подавати або надсилати листом "Звіт про зайнятість і рпацевлаштування інвалідів" за формою №10-ПІ. Відповідно до Закону України від 21.03.1991 №75-ХІІ "Про основи соціальної захищенності осіб з інвалідністю в Україні" та Постанови Кабміну "Про реалізацію статей 19 і 20 ЗУ від 21.03.1991 №875-ХІІ "Про основи соціальної захищенності осіб з інвалідністю в Україні"від 31.01.2007 №70

Також повідомляємо, що Миколаївське відділення Фонду соціального захисту інвалідів переїхало за адресою: 54030, м.Миколаїв, вул. Потемкінська, 17.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО БЮДЖЕТ ОЛЬШАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2019р.

Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області повідомляє, що 20 грудня 2018р. на засіданні XXVI сесії селищної ради 8 скликання було прийнято рішення №11 «Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2019 р.» про затвердження бюджету

Ознайомитися з данним рішенням можна на офіційному сайті ольшанської громади Http://olshanske.rada.org.ua у розділі рішення селищної ради та в Ольшанській селищній раді у секретаря ради.

Шановні мешканці Ольшанської селищної ради!

Повідомляємо, що «28»  січня 2019 року о 14 год. будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів та планів зонування смт Ольшанське та с. Тернувате Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Ольшанської селищної ради №9  від 18 квітня 2018 року «Про організацію роботи з розробки містобудівної документації населених пунктів смт Ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате, Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

Генеральні плани та плани зонування смт Ольшанське та с. Тернувате розроблені з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території населених пунктів;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовки пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично – дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генеральних планів – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Виконавець – ТОВ «Нікопроект».

Місце проведення громадських слухань – приміщення Ольшанської селищної ради в актовій залі.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Ольшанської селищної ради.