Ольшанська територіальна громада

Миколаївська область, Миколаївський район

Оголошення

 

КП "ОЛЬШАНСЬКЕ" ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ:

Відповідно до прийнятих рішень виконавчого комітету Ольшанської селищної ради від 30 липня  №93 «Про коригування тарифів на послуги поводження з побутовими відходами (збирання, вивезення), що надаються КП "Ольшанське", та від 05 серпня 2021 №96 «Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведеннящо надаються  КП «Ольшанське», з 01 вересня 2022 року встановлено економічно обґрунтовані тарифи, які вступають в дію з 01 вересня 2021 року.

Для населення вартість послуг не зміниться, різницю між попередніми тарифами затвердженими на 01 січня 2021 та відкорегованими тарифами на 01 вересня 2021, буде компенсовано комунальному підприємству за рахунок селищного бюджету.

З 01 вересня 2021 вступлять в дію нові тарифи з урахуванням коригування:

На послуги з водопостачання для населення - 25,68 грн за 1 м.куб в т.ч. ПДВ;

На послуги з водопостачання для юридичних осіб – 31,47 грн за 1 м.куб в т.ч. ПДВ;

На послуги з централізованого водовідведення для населення 4,58 грн. за 1 м.куб в т.ч. ПДВ;

На послуги з централізованого водовідведення для юридичних осіб 5,61 грн. за 1 м.куб в т.ч. ПДВ;

На послуги з поводження побутовими відходами (збирання та вивезення) – 150,30 грн в т.ч. ПДВ за 1 куб.м. сміття (сміттєві баки для індивідуального користування);

 - 12,53 грн. на місяць в т.ч. ПДВ на  1 споживача в смт Ольшанське;

- 18.79 грн.  на місяць в т.ч. ПДВ на  1 споживача у сільських населених пунктах.

Адміністрація КП "Ольшанське".

 

 

 

КП "ПРИБУЖЖЯ" інформує споживачів ШОСТАКІВСЬКОГО старостинського округу з приводу тарифу на послуги з централізованого водопостачання:

 

 

 

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ольшанської селищної ради від 30  червня 2021 року №78 "про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання, що  надаються КП "Прибужжя" - встановлено з 01.08.2021 по 31.12.2021  економічно обгрунтований тариф на послуги з централізованого водопостачання для споживачів, які не є субєктами господарювання у сфері водопостачання 

у розмірі :

  • 20 грн. 30 коп. за 1 куб.м. за лічильником
  • 81грн. 20 коп. за 1 особу без лічильника
  • 30грн. 50 коп. за 1 голову ВРХ

Адміністрація КП "ПРИБУЖЖЯ".

 

Ольшанська селищна Миколаївського району Миколаївської області запрошує до участі у конкурсі на відбір виконавця торгів з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які розміщені на території Ольшанської селищної  ради Миколаївського  району

 Мета проведення робіт:

              Проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 Умови відбору виконавця земельних торгів: 

       Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні постійної  комісії з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

       

Перелік підтвердних документів, які подаються на відбір виконавців:

-  заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та проведення земельних торгів;

-  копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через асвої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номер облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

-  згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи -підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до пр оведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

- інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Строк подання документації: до 16-00 27.05.2021 року.

  1. Поштова адреса, за якою подаються документи:

57113, смт  Ольшанське, вул.К.Ольшанського, 1А, приймальня селищної ради (2-й поверх)

  1. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: 

смт  Ольшанське, вул.К.Ольшанського, 1А

телефон для довідок: 0662535564

контактна особа –  Артеменко Олена Олександрівна

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 03.06.2021 року о 11-00  год.

 

 

                ВСІМ МЕШКАНЦЯМ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ, до відома!!!

  • Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституціями та законами України. ***ВІДТАК МІНІСТЕРСТВОМ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ *зазначено, що на сьогодні **Закони України **не передбачають **довідку ПРО СКЛАД СІМ'Ї як документ,необхідний для отримання адміністративних послуг!!!

 

 

 

До уваги громадян, які одноосібно обробляли у минулому році

земельні ділянки понад 2 га

            Зараз триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року від самостійного обробітку земельних ділянок (паїв).

            Порядок декларування доходів, одержаних фізичними особами, регулюється нормами Податкового кодексу України, відповідно до норм якого подавати податкові декларації про майновий стан і доходи необхідно одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції (п.п. 165.1.24 ПКУ).

Декларація за 2020 рік подається до 1 травня 2021 року.

Доходи від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду фізичній особі, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5%.

            З метою належного забезпечення виконання деклараційної кампанії на території Ольшанської громади працюють  в підсиленому режимі  особи, відповідальні за деклараційну кампанію та здійснюють прийом громадян, які мають задекларувати свої доходи від самостійного обробітку земельних ділянок:

      Трихатський  старостинський округ  -    Артеменко Олена Олександрівна, тел.. 0662535564

      Шостаківський старостинський округ –  Чечуй Наталія Миколаївна,   тел. 0954947715

      Яснополянський старостинський округ – Загамула Катерина Сергіївна, тел. 0951297350

            Адміністрація Ольшанської селищної ради наполегливо просить громадян, які самостійно  обробляли в 2020 році земельні ділянки площею понад 2 гектари,   до 30 квітня 2021 року  подати декларації про  майновий стан і доходи. 

 

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

ЗМІНЕНО МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ!

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ РДА знаходиться за адресою:

м.Миколаїв, вул. Янтарна, 61 (маршрутним таксі №52 від Варварівського моста до зупинки Янтарна).

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

 

«Про  оренду комунальної майна Ольшанської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

    Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Ольшанська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Ольшанської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна» та аналізу регуляторного впливу до нього.

    Проєкт регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному вебсайті Ольшанської селищної ради в мережі Iнтернет у розділі "регуляторна політика" "оприлюднення проєктів регуляторних актів"  - "2021"

за посиланням :https://olshanske-rada.gov.ua/regulyatorna-politika-13-59-43-17-01-2017/

    Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу (до 22.02.2021 року).

     Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Ольшанська селищна рада Миколаївського району, Миколаївської області, вул.К.Ольшанського, 1-А смт Ольшанське, 57113, тел. 0512 (51-62-12) або електронною поштою за адресою: olshrada@gmail.com

 проєкт рішення

 

 

22 грудня 2020 року на засіданні ІІІ сесії 9 скликання  Ольшанської селищної ради прийнято рішення  №13 «Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2021 рік» з доходами селищного бюджету у сумі  66 447 695 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 65 596 221 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету –851 474 гривень,  з видатками селищного бюджету у сумі 66 447695 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету – 65 596221 гривень та видатки спецфонду селищного бюджету – 851 474 гривень.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись  у розділі «рішення сесій 2020 рік»  за посиланням https://olshanske-rada.gov.ua/poimenne-golosuvannya-2020-11-37-28-17-01-2020/ та в Ольшанській селищній раді у секретаря ради.

 

 

ГРАФІК ЦІЛОДОБОВОЇ ПОДАЧІ ВОДИ КП "ОЛЬШАНСЬКЕ"

       

ПОНЕДІЛОК з 00-00 год до 24-00 год

ВІВТОРОК  з 00-00 год до 24-00 год

СЕРЕДА з 00-00 год до 24-00 год

ЧЕТВЕР з 00-00 год до 24-00 год

П'ЯТНИЦЯ з 00-00 год до 24-00 год

СУБОТА з 00-00 год до 24-00 год

НЕДІЛЯ з 00-00 год до 24-00 год

Додатково кожен третій вівторок місяця встановлено з 9.00 год. до 14.00 год. технічний перерив для проведення регламентних робіт по обслуговуванню насосної станції та водопровідно-каналізаційних мереж.

адміністрація КП Ольшанське

 

 

КП "ОЛЬШАНСЬКЕ" ІНФОРМУЄ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ:

Відповідно до рішень виконавчого комітету Ольшанської селищної ради від 15 грудня 2020 року №71 "Про встановлення тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються КП "Ольшанське" та  №72 "Про встановлення тарифу на послуги поводження з побутовими відходами (збирання, вивезення), що надаються КП "Ольшанське",  прийнято нові тарифи, які вступають в дію з 01 січня 2021 року для населення:

водопостачання:  22,05 грн за 1 м.куб;

відовідведення:  4,46 грн. за 1 м.куб;

вивіз сміття (ТПВ): 10,73 на місяць для 1 споживача;

вивіз сміття (ТПВ) у сільських населених пунктах:  16,10 грн на місяць для 1 споживача.

Адміністрація КП "Ольшанське".

 

 

НАРАХОВАНО ПОДАТОК НА ЗЕМЛЮ!

ПРОСИМО ВАС ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМ ТА КВІТАНЦІЄЮ НА ОПЛАТУ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ДЛЯ УНИКНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО СПЛАТІ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ.

За повідомленнями та додатковою інформацією звертатися до селищної ради каб.№3 (БУХГАЛТЕРІЯ) та за тел. (0512) 51-61-11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь