Громадські обговорення

2017р.

Ольшанська селищна рада повідомляє , що з 1 жовтня 2017р. розпочато громадські обговорення про перейменування обєкту природно-заповідного фонду парк-памятки садово-паркового мистецтва ім.Леніна, який знаходиться за межами населеного пункту в постійному користуванні у товариства військових мисливців і рибалок України. На дані обговорення та пропозиції надається місяць. Звертатися з пропозиціями за адресою вул.К.Ольшанського 1-А в Ольшанську селищну раду тел. для довідок 0512 (51-62-12), (51-60-90).

2016р.

Протокол Громадських слухань  з питань обговорення проекту рішення про об’єднання Ольшанської територіальної громади у складі Ольшанської селищної ради та Трихатської сільської ради.

13.07.2016р.

смт.Ольшанське Миколаївського району Миколаївської області

ГОЛОВУЮЧИЙ:

Новак С.В. – голова Ольшанської селищної ради

ПРИСУТНІ:

Заступник селищного голови, депутати Ольшанської селищної ради, керівники та працівники бюджетних установ, громадськість Ольшанської селищної ради.  Загальна кількість присутніх 47 чол.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обговорення проекту рішення  про об’єднання Ольшанської територіальної громади у складі Ольшанської селищної ради і Трихатської сільської ради.

СЛУХАЛИ:

1. Селищний голова Новак С.В. запропонував присутнім підтримати ініціативу об’єднання Ольшанської територіальної громади у складі Ольшанської селищної ради і Трихатської сільської ради. Також зазначив оскільки  сільські ради такі як Шостаківська, Ковалівська, Яснополянська відмовились приєднуватися до Ольшанської територіальної громади,    ми маємо намір об’єднатися  з Трихатською сільською радою яка виявила бажання об’єднуватися з нами.
  2. Виступив Заступник Селищного голови Костраба Є.Д. який проінформував учасників про проект рішення «Про об’єднання територіальних громад».  Розповів усі «за» и «проти» об’єднання територіальних громад, перспективи розвитку майбутньої об’єднаної територіальної громади.
  3. Виступили мешканці селища Холод С.Д.,  Хоменко Є., Смолянінова Н.А. з питаннями, що нас чекає після об’єднання, що буде з державними закладами такими як школа, дитсадок, стаціонарне відділення для людей похилого віку, чи вистачить на них фінансування, збережуться робочі місця?
  4. Білий О.О. директор БК виступив з пропозицією про те, що майбутнє об’єднання дасть нам великі перспективи подальшого розвитку, це стосується перш за все бюджетних установ оскільки будуть виділені субвенції для вирішення проблемних питань.
  5. Після обговорення Селищний голова С.В. Новак виніс на голосування дане питання:

За результатами голосування:

Проголосували:

•  «за»  47 осіб
  • «проти» 0 осіб
  • «утримались» 0 осіб

Селищний голова Новак С.В. подякував усім за підтримку та розуміння, висловив сподівання, що відбудеться об’єднання Ольшанської територіальної громади у складі Ольшанської селищної  ради та  з Трихатської сільської ради.