ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ 2019

XXХI позачергова сесія Ольшанської селищної ради восьмого скликання  24 травня 2019 року

1.Список депутатів присутніх на сесії Ольшанської селищної ради

2. ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильнох комісії"

3.ПГ "Регламент роботи та порядок денний"

4.ПГ "Про припинення діяльності шляхом ліквідації Ольшанського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. Ольшанської селищної ради"(за основу)

5.ПГ "Про припинення діяльності шляхом ліквідації Ольшанського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. Ольшанської селищної ради"(в цілому)

6.ПГ "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт приміщень басейну ЗДО за адресою: вул.Костянтина Ольшанського, 17А, в смт Ольшанське, Миколаївського раойну, миколаївської області" (за основу)

7.ПГ "Про затвердження робочого проекту "Капітальний ремонт приміщень басейну ЗДО за адресою: вул.Костянтина Ольшанського, 17А, в смт Ольшанське, Миколаївського раойну, миколаївської області" (в цілому)

8.ПГ "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкив натурі (на місцевості) та передачу її у власність" (за основу)

9. ПГ "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкив натурі (на місцевості) та передачу її у власність" (в цілому)

10. ПГ "Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень ольшанського БК" (за основу)

11. ПГ "Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень ольшанського БК" (в цілому)

12. ПГ "Про попередній вибір місця для улаштування нового кладовища в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району, Миколаївської області" (за сонову)

13. ПГ "Про попередній вибір місця для улаштування нового кладовища в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району, Миколаївської області" (в цілому)

14.ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2019 рік (за основу)

15.ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2019 рік (в цілому)

XXХ позачергова сесія Ольшанської селищної ради восьмого скликання  18 квітня 2019 року

1.Список депутатів присутніх на сесії Ольшанської селищної ради

2. ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3.ПГ "Регламент роботи та порядок денний"

4.ПГ "Про затвердження Програми "Охорона навколишнього природного середовища" на 2019-2022 роки" (за основу)

5.ПГ "Про затвердження Програми "Охорона навколишнього природного середовища" на 2019-2022 роки" (в цілому)

6.ПГ "Про надання дозволу на безоплатну передачу товарно-матеріальних цінностей" (за основу)

7.ПГ "Про надання дозволу на безоплатну передачу товарно-матеріальних цінностей" (в цілому)

8.ПГ "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в оренду (з правом подальшого викупу)" (за основу)

9.ПГ "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в оренду (з правом подальшого викупу)" (в цілому)

10. ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2019 рік (за основу)

11. ПГ "Про внесення змін до бюджету Ольшанської селищної ради на 2019 рік (в цілому)

XXІХ позачергова сесія Ольшанської селищної ради восьмого скликання  03 квітня 2019 року

1. Список депутатів Ольшанської селищної ради присутніх на засіданні XXІХ позачергової сесії від 03 квітня 2019 року.

2. ПГ "Про кількісний та персональний склад лічильної комісії"

3. ПГ Регламент роботи та порядок денний 29 позачергової сесії Ольшанської селищної ради

4.ПГ "Про затвердження СТАТУТУ "ІРЦ обєднаних територіальних громад Миколаївського району у новій редакції"(за основу)

4.1 ПГ "Про затвердження СТАТУТУ "ІРЦ обєднаних територіальних громад Миколаївського району у новій редакції"(в цілому)