Пілотний проєкт з профорінтації дітей та підлітків!

Доброго дня наші дорогі друзі !

Служба у справах дітей Ольшанської селищної ради звертає вашу увагу що Громадською організацією "Світанок мрій" спільно з ГС "Асоціація наставництва для дітей та молоді", які є партнерами  Асоціації інновацій та цифрової освіти України в реалізації Пілотного проєкту з профорієнтації дітей та підлітків. За підтримки Міністерства освіти і науки України та за сприяння Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини.

Проєкт передбачає безкоштовне проходження системи унікального пофорієнтаційного тестування, за якою дитина може визначитись з професіями, у яких буде найбільш успішною.

Це готовий механізм самовизначення та самореалізації, що передбачає декілька етапів:

- реєстрація на сайті

- тестування

- замовлення безоплатного профорієнтаційного консультування

- мультимедійні курси лекцій, огляд ринку праці, рекомендації для батьків.

- онлайн екскурсії на підприємства (30 підприємств - лідерів ринку у кожній сфері)

- перегляд відеороликів про професії (інформаційний курс).

Запрошуємо  до участі в проекті долучитись дітей, діти з ПС, дітей під опікою, дітей з сімей СЖО, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, молодь. Всіх хто мріє про отримання професії і не знає, як зорієнтуватись вам сюди. Чекаємо всіх віком від 12 до 20 років.

Для участі у проєкті, необхідно до 15 серпня 2021 року кожна дитина має заповнити заявку за посиланням:

Якщо вік від 12 до 17 років  - https://forms.gle/QnGNptAe1yf4k53p9

18-20 років - https://forms.gle/uS8jHf53FRQF6RHY6

За додатковою інформацію звертайтеся  до Служби у справах дітей  Ольшанської селищної ради адресою: смт Ольшанське, вул. Шкільна 25а, тел.(0512)77-90-09; ел.адреса: ssdolshrada@gmail.com

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8:00 год. до 17:00 год.

п’ятниця з 8:00год. до 16:00год.

З повагою, команда ГО "Світанок мрій" та ССД.