ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ 2020

Сесія Ольшанської селищної ради восьмого скликання:

26 червня 2020 року

Список депутатів присутніх на сесії Ольшанської селищної ради від 26 червня 2020р.

ПГ "Кількісний та персональний склад лічильної комісії"

ПГ"Регламент роботи та порядок денний"

ПГ"Про надання дозволу на проведення ремонтних робіт та зарахування видатків в рахунок авансових платежів"(за основу)

ПГ"Про надання дозволу на проведення ремонтних робіт та зарахування видатків в рахунок авансових платежів"(в цілому)