Перспективний план розвитку Ольшанської громади на 2019-2021роки

Ольшанська селищна рада виносить на Ваше обговорення перспективний план розвитку нашої громади на 2019-2021роки

У ході обговорення приймаються пропозиції мешканців громади для розробки та затвердження спільного перспективного плану розвитку громади на 3 найближчі роки.

Пропозиції що до розгляду першочерговості того чи іншого проекту, або ваших ідей та планів приймаються з 03 по 12 грудня 2018р на електронну адресу olshrada@gmail.com та у письмовому вигляді в приміщенні Ольшанської селищної ради кабінет №5 (спеціалісту по ЗМІ)

Співпраця органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства в питаннях регіонального розвитку є дуже важливою і потрібною. Бажаємо всім наполегливості в зміцненні громади і наснаги в її соціально-економічному розвитку.

Тому ми вдячні усім за  активну участь у обговоренні з підготовки та розробки перспективного плану нашої громади на 2019-2021рр.

З повагою, Селищний голова С.В.Новак

Запропонований перспективний план розвитку Ольшанської ОТГ на 2019-2021рр. за посиланням: Перспективний план розвитку Ольшанської обєднаної територіальної громади на 2019-2021рр.