"Інклюзивно-ресурсний центр ОТГ Миколаївського раойну" на базі Ольшанської ОТГ

17 серпня на засіданні 23 позачергової сесії Ольшанської селищної ради депутатами було прийнято рішення про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр ОТГ Миколаївського раойну" який буде розташовано на території Ольшанської громади!

16 серпня 2018 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Бродецького, представників Ольшанської, Нечаянської, Михайлівської та Радсадівської громад відбулось підписання чотирьох стороннього договору про співробітництво територіальних громад Миколаївського району, тому що саме вони виявили бажання створити Інклюзивно - ресурсний центр територіальних громад Миколаївського району.

Миколаївська районна державна адміністрація здійснювала консультативний супровід комісії з підготовки проекту договору про співробітництво, в громадах проходили громадські слухання та сесії, тільки після цього відбулось підписання договору. Інклюзивно-ресурсний центр створюється вперше, тому дуже важливо,що територіальні громади працюють злагоджено та відповідально.

Райдержадміністрація вітає їх з цим кроком і надалі буде надавати необхідні консультації стосовно реалізації інклюзивного навчання в освітній процес на території Миколаївського району.
Сьогодні 17 серпня в об'єднаних громадах відбулися сессии на яких було затверджено угоду. 
Інклюзивно - ресурсний центр територіальних громад Миколаївського району, як юридична особа буде зареєстровано 20 серпня поточного року! 
Вітаю громади!!! 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *