Вітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 28-ї річниці від дня проголошення Незалежності нашої країни! 

Шановні мешканці Ошанської громади!

 

  Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 28-ї річниці від дня проголошення Незалежності нашої країни! 

 


Це свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

 

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

 

Від усього серця бажаємо усім, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!  Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах.

 

У першу чергу, бажаю миру в нашій незалежній країні ! Доброго здоров'я вам, шановні земляки, добробуту, благополуччя і миру кожній родині.

 

З повагою, Селищний голова Сергій Володимирович Новак!

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *