ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ЗВАННЯ "НАРОДНИЙ" ДВА ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ОЛЬШАНСЬКОЇ ОТГ!

Дата: 05.11.2020 09:21

У жовтні 2020 року відбулася найочікуваніша подія для Ольшанської громади, а саме огляд-конкурс на присвоєння звання «НАРОДНИЙ» двом творчим колективам:

• студія кераміки «ГОРНЯТКО» Ольшанський будинок культури (керівник Руслан Горбань)

• колектив Трихатського будинку культури «ПІСЕННІ БАРВИ» (керівник Валентина Ярова).

Два зовсім різні за напрямками колективи, які всі ці роки невпинно йшли до своєї мети, представили свою тематичну програму на розгляд атестаційної комісії, показавши високий рівень майстерності, розкрили свою творчі здібності та професіоналізм, кожний у своїй справі.

Студія кераміки представила для показу виставку з керамічних виробів «Традиції і сучасність». Вихованці студії показали свої роботи та техніку виконання художнього розпису.

Вразив високою професійністю і талантом членів атестаційної комісії колектив Трихатчан «ПІСЕННІ БАРВИ». Різноманітний репертуар від жартівливих пісень до чутливих, слова яких проникали в найпотаємніші куточки серця, викликали шквал почуттів та емоцій не лишаючи байдужим жодного слухача на прослуховуванні.

За результатами атестаційної комісії обидва колективи отримали звання «НАРОДНИЙ».

Ольшанська селищна рада вітає усіх керівників та учасників колективів з успішною атестацією та присвоєнням почесного звання!!! Щиро дякуємо їм за їхню творчу працю, за усмішки, за політ думок і почуттів.

Бажаємо колективам не зупинятися на досягнутому а впевнено кро-кувати уперед, нових творчих злетів, високих перемог та досягнень на творчій ниві. Хай колективи завжди радують нас новими витворами керамічного та пісенного мистецтва ще багато років. Ольшанська громада Вами пишається!