Привітання з Днем Соборності України!

ШАНОВНІ ОЛЬШАНСЬКА ГРОМАДО!

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

У цей день ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, а саме об’єднання українських земель в єдину самостійну державу!

Це свято нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ!

Зичимо всім нам здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої УКРАЇНИ!

Бажаємо всім  любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Хай воля та завзяття згуртовують нас для здійснення всіх планів та задумів – процвітання соборної незалежної могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її народу!

ЗІ СЯТОМ ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

З повагою, селищний голова Сергій Новак