У селі Трихати Ольшанської ОТГ завершено капітальний ремонт покрівлі культурного осередка Будинку культури.

Завершено Капітальний ремонт покрівлі Трихатського будинку культури. Проведено заміну балок, встелено нову гідроізоляцію та металочерепицю, а також встановлено громозахист.
Відновлення даної  будівлі  є вагомою для Трихатчан. В минулому році за кошти громади в цій будівлі в середині приміщення було проведено ремонт, замінено на нові пластикові вікна, поміняно вхідні двері та розміщено не тільки осередок культури але й сільську бібліотеку, фельдшерський пункт, сільську раду.Тому для мешканців села це є головний осередок життєдіяльності.

будівля до:

будівля після: