Звернення селищного голови до мешканців Ольшанської громади стосовно обмеження відвідування кладовища в поминальні дні!

КАРАНТИН!

Шановні мешканці, односельці Ольшанської громади!

     Ми щиро вдячні всім, хто дослухався до наших прохань та залишився вдома на Великдень.  Дякуємо за Вашу відповідальну позицію.

       У  зв’язку з протидією розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19  на території Ольшанської громади,  селищна рада звертається до Вас з проханням обмежити відвідування  кладовища в поминальні дні.  Вшанувати  пам'ять померлих  родичів можна вдома з молитвою. Якщо ви, все ж таки, вирішили відвідати кладовище, то дотримуйтесь протиепідемічних правил, зокрема, тримайте дистанцію, уникайте великих скупчень людей.

      Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних заходів у країні до 11 травня. Всі запроваджені карантинні заходи лишаються в силі, чинні норми будуть діяти щонайменше впродовж наступних двох тижнів. Рішення про продовження карантину ухвалено через те, що зростання кількості інфікованих COVID-19  у країні триває.

      Розуміючи небезпеку, ми закликаємо Ваc серйозно поставитися до Пандемії, яка охопила  весь світ та не оминула  Україну. Сподіваємося на ваше порозуміння.

Бережіть себе та своїх близьких  залишайтеся вдома.

 Прості речі рятують життя!

З повагою, селищний голова Ольшанської ОТГ!

                                     

 

 

                                     

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *