До Уваги мешканців Ольшанської громади!

Ольшанська селищна рада разом з Депутатським корпусом в черговий раз  у 2019 році виділяє кошти на обслуговування в Центральній районній лікарні мешканців своєї громади. Це новий дієвий шлях взаємовідносин об’єднаної територіальної громади у процесі децентралізації, у сфері ефективного медичного обслуговування - надання первинної та вторинної допомоги.

Так на  території Ольшанської селищної ради є люди, що хворіють на цукровий діабет та є інсулінозалежними. Селищною  радою виділені кошти на придбання інсуліну у сумі 58 157,00 грн. для даної категорії населення.

Також для поліпшення якості профілактичних оглядів та медичної допомоги мешканців Ольшанської громади селищною радою виділено кошти на пільгові ліки у сумі 40 000, 00 грн.

На придбання флюорографічної та рентгенівської плівки, хімічні реактиви та для забезпечення роботи пересувного флюорографа виділено кошти у сумі 37715, 00 грн.

Отже ставимо до відома усіх мешканців Ольшанської громади, які будуть  проходити флюорографічне або рентгенівське обстеження в Центральній районній лікарні, що дане обстеження для них безкоштовне.