У парку  селища Ольшанське нещодавно «оселилися» дивовижні скульптури динозаврів.

Дата: 05.11.2020 11:00

МРІЇ ДІТЕЙ ВТІЛЕНО В ЖИТТЯ!

Три об'ємні скульптури динозаврів встановлено на в’їзді до селища Ольшанське у місцевому парку. Скульптури стали до вподоби не тільки дітям, а й дорослим, і стали ще одним улюбленим місцем відпочинку під відкритим небом на території  парку.  Парк  у селищі поступово набуває привабливого вигляду, в якому раніше ще було встановлено сучасні альтанки з мангалами, лавки та ліхтарі. В поточному році  місцевий парк нашого селища поступово почав відроджуватись і перетворюватись на комфортну зону відпочинку.

Ініціатива встановлення незвичайних скульптур належить спільним зусиллям селищної ради, керівнику студії кераміки «ГОРНЯТКО» Ольшанського будинку культури Руслану Горбань та його вихованцям Ксенії та Лілії Копитовим,  Єлизаветі Горбань, за  макетами яких виготовили цих дивовижних тварин. Вихованці студії кераміки «ГОРНЯТКО» після перемоги у конкурсі отримали грамоти та солодощі від Ольшанської селищної ради за активну участь. Селищна рада дякує креативній молоді та керівнику студії рняткоРуслану Горбань за втілення в життя  чудової  ідеї.

На цьому облаштування парку не завершено і це тільки початок,  ми маємо надію, що роботи з подальшого облаштування паркової зони у майбутньому будуть продовжуватися.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Ольшанська селищна рада висловлює щиру подяку всім, хто доклав чимало зусиль, сил щоб місцевий парк набув нового значення.  Давайте разом зробимо для себе комфортні умови для дозвілля дітей, молоді та дорослих і чекаємо від мешканців громади креативних ідей та побажань для осучаснення зони відпочинку.

Також звертаємося з проханням до мешканців громади – відповідально та з повагою відноситись до праці людей, яка вкладена для Вас, у розбудову зони відпочинку.  Відпочивайте із задоволенням!