Ольшанське відсвяткувало 60-ти річний ювілей!

Дата: 23.09.2017 11:11

Ольшанське відсвяткувало 60-ти річний ювілей!

Вже стало приємною традицією відзначати День народження нашого селища в золоті вересневі дні осені починаючи  з 2011 року! Ось і в цьому році 23 вересня 2017 суботнього ранку розпочалося довгоочікуване  свято з нагоди 60-ти річного ювілею нашого селища!

Урочисту частину нашого ювілею відкрито було о 10 годині ранку на площі біля Ольшанського Будинку культури з підняття державного прапору першими будівельниками нашого селища Валентином

Зозулею та Ольгою Пасько. Приємно поздоровили мешканців та гостей громади своїми виступами студенти Коледжу культури.

Фото без описуФото без опису

Відзначено подяками найкращих працівників установ та підприємств розташованих на території Ольшанської селищної ради.

Ювілейні номінанти були нагороджені теплими подарунками від селищної ради. Наші десять  номінантів:

«Найстарший мешканець» - Кочкіна Ніна Степанівна,

«Наймолодший мешканець» - Єфемчук Данієла Ярославівна,

«Молоде подружжя» - Полєвая Анастасія Анатолієвна та Топащенко Максим Анатолійович,

«Золота пара» - Кірієнко Валентина Юхимівна, Іван Григорович

«Перший будівельник» - Зозуля Валентин Михайлович,

«Молодий керівник» - Коротова Яна Станіславівна,

«Керівник – Новатор» - Молчанова Світлана Вікторівна,

«Активний підприємець» - Кравченко Олександр Владленович

«Материнське щастя» - Бузак Наталія Юріївна

«Серце - віддане дітям» - Шевченко Тетяна Василівна.

Фото без описуФото без опису

Було організовано виставку, де наші майстрині показали свої витвори мистецтва!

Цього року нашому Ольшанському Будинку культури виповнилося 35 років  Селищний голова С.В.Новак  привітав усіх працівників БК та нагородив подарунками та подяками працівників які працюють з самого заснування БК!

Після завершення урочистої частини на нашу малечу чекала цікава дитяча розважальна програма «КВЕСТ»  разом з найулюбленішими персонажами Піратами Карибського моря у пошуках скарбів.

Потім до свята долучилися Козаки з незабутніми показовими виступами та змаганнями «Козацький грай».  На дітей чекало наукове та мильне шоу.

Фото без описуФото без опису

Разом з цим на великому стадіоні було організовано футбольний турнір, присвячений 60-річному ювілею селища  серед місцевих команд з підприємств та установ Ольшанської селищної ради. Де перше місце виборола команда найкрупнішого підприємства нашого селища ЮГ цемент філії ПАТ «Дікергофф Цемент Україна», ІІ місце – державна установа Ольшанської виправної колонії №53, ІІІ – збірна ФК «Ольшанське». Також було проведено конкурс «Жонглювання м’ячем» на найбільку кількість набивання м’ячем, де перемогу отримав Гудзь Максим, який набив 182 рази. Було відзначено номінації на найкращого воротаря (Корнійчук Руслан), захисника (Миндрул Володимир), напівзахисника (Чайка Валерій), нападника (Гудзь Максим). Усі призери отримали ювілейні грамоти, кубки, статуєтки! А переможець у конкурсі «Жонглювання м’ячем» отримав у подарунок футбольний м’яч.

Протягом дня на присутніх на святі гостей  та мешканців чекала смачна юшка, козацький куліш від козаків та шашлики!

Фото без описуФото без опису

Вечірня програма була не меньш цікавою за ранок!

З концертною програмою до нас завітали артисти Миколаївського академічного українського театру драми та муз. комедії.

Фото без описуФото без опису

На свято завітав до нас Народний  депутат України Б.Ю. Козирь з вітаннями з нагоди свята та відзначив почесними грамотами  мешканців селища  І.П.Мєдвєдєва, П.Я.Іщенко, Г.С. Прядко, Л.А. Меньшову, О.П. Авелічеву. З привітаннями та подарунком для селища звернувся Директор Юг Цемент філії ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» А.В. Навроцький. Голова Миколаївської РДА А.В.Воробйова звернулася до мешканців з привітаннями з нагоди Ювілею селища.

Потім на всіх чекала розважальна програма від команди КВК «ЛЕГКО И ПРОСТО» з різноманітними конкурсами та веселим настроем.

По завершенню на всіх чекав ювілейний торт, дискотека та святковий незабутній фейерверк!