Ольшанської ОТГ в дії

Дата: 07.12.2017 11:19

Ольшанської ОТГ в дії

Майже рік пройшов як ми об’єдналися з с.Трихати а роботи зроблено чимало. Так за останні два місяці  поточного року жовтень та листопад 2017р.зроблено та вирішено:

• поточний ремонт покрівлі будинку №10 по вул. Гагаріна,
  • зроблено ремонт даху та стін хлораторної насосної станції,
  • за допомогою Ольшанського Цементного заводу  проведено роботи  по ремонту КТП 604 Будинку культури
  • ведуться роботи з обслуговування вуличного освітлення по населеним пунктам громади з додатковим встановленням ліхтарів.
  • в населеному пункті смт. Ольшанське облаштовано три місця обмеження швидкості у місцях мосвого находження людей по вулиця по вул. К.Ольшанського біля Ольшанського Будинку Культури, по вул.  Шкільна  навпроти Ольшанської ЗПСМ,  по вул. Гагаріна буд. №10 біля сміттєвого майданчика.
  • триває частковий  ямковий ремонт доріг по вулицям в с.Тернувате, с.Булгаківка, смт.Ольшанське .
  • Облавтодором продовжено проведення  робіт по ремонту доріг обласного значення до с.Тернувате.
  • Облаштовано автобусну зупинку на повороті до с.Трихати

- на  сесії селищної ради прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) на території  Ольшанської ОТГ,

- розпочато роботу виборчої комісії з приводу перших виборів старости с.Трихат, які заплановано на 17 грудня 2017р.

- за кошти селищної ради для дошкільного навчального закладу «Сонечко» було придбано духову шафу, стелажі, мийку для кухні та частково меблі для груп.

- на баланс селищної ради прийнято Дитячу юнацьку спортивну школу(ДЮСШ). Відділом Освіти (ОКМСТ) Ольшанської селищної ради проведено конкурс на директора ДЮСШ (Хомика Федіра Миколайовича)

та Дитячу музичну школу та призначено Директора (Брехову Марину Володимирівну).

За кошти субвенції з державного бюджету вирішується питання до кінця поточного року по проектним заявкам на:

• придбання нового сміттєвоза на базі МАЗа,
  • заміну вікон в Ольшанському Будинку на нові пластикові
  • шкільного автобусу «Єталон»,
  • ремонт та придбання обладнання для питної насосної станції.

22 листопада 2017р. В приміщенні Ольшанської селищної ради відбувся круглий стіл до всесвітнього Дня дітей на тему «Дитина в захищеному та сприятливому середовищі» організатором даного заходу є спеціаліст по роботі з молоддю Ольшанської селищної ради Чабанюк С.В. в заході прийняли участь представники та керівники бюджетних установ Ольшанської громади.

Селищна рада разом з депутатським корпусом і виконавчим комітетом налаштована на позитивне вирішення всіх нагальних питань громади і ще триває.