УВАГА!  ОГОЛОШЕННЯ! Інформація для клієнтів Приватбанку.

УВАГА!  ОГОЛОШЕННЯ!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ  МЕШКАНЦІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ Є КЛІЄНТАМИ ПРИВАТБАНКУ З ПРИВОДУ БАНКОМАТУ В СМТ ОЛЬШАНСЬКЕ!

За рішенням Приватбанку,  Ольшанське відділення «ПРИВАТБАНК» припинило свою роботу.  У зв’язку з цим,  29 квітня 2020 буде забрано банкомат.

Після довгих перемовин Ольшанської селищної ради з керівництвом Приватбанку не було досягнуто позитивного результату.

З усіх питань, стосовно Приватбанку, просимо звертатися на гарячу лінію «ПРИВАТБАНК» безкоштовно за номером 3700.

Ольшанська селищна рада  веде перемовини з представниками Ощадбанку для встановлення банкомату та терміналу "ОЩАДБАНК" на території Ольшанської громади. Про результати домовленості Вам буде повідомлено додатково.