Свято Першого дзвоника в Ольшанській громаді!

Дата: 01.09.2017 11:28

1 вересня 2017р. в Ольшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбулася урочиста лінійка з нагоди свята першого дзвоника - Дня знань. На свято завітав Селищний голова С.В.Новак з привітаннями від народного депутата України Б.Ю.Козиря та подарунковими наборами для першокласників, які чекали на них у класах. Від себе особисто привітав всіх освітян, вчителів, дітей та батьків з початком нового навчального року! Також зазначив, що для наших спортсменів придбано комплекс вуличних тренажерів, які будуть встановлені в смт. Ольшанське на території шкільного стадіону та в с.Трихати. Отже усі бажаючі та небайдужі мешканці громади долучайтеся до встановлення спортивного комплексу, не будьте байдужими!