ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

 

Замовник: Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», проекти генеральних планів смт. Ольшанське, сіл Тернувате, Трихати, Сапетня Миколаївського району Миколаївської області підлягають стратегічній екологічній оцінці.

Ольшанська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів генеральних планів смт. Ольшанське, сіл Тернувате, Трихати, Сапетня Миколаївського району Миколаївської області з 25 квітня 2019 року для врахування пропозицій і зауважень громадськості.

Ознайомитись з заявами про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна на офіційному веб-сайті Ольшанської селищної ради http://olshanske.rada.org.ua/ та в приміщенні Ольшанської селищної ради за адресою: смт. Ольшанське, вул. Костянтина Ольшанського, буд. 1а.

Пропозиції та зауваження щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки приймаються Ольшанською селищною радою у письмовому вигляді та на електронну адресу: olshrada@gmail.com до 11 травня 2019 року. Зауваження подані поза межами вказаного періоду не приймаються та не розглядаються.

Орган відповідальний за прийняття та розгляд пропозицій та зауважень – Ольшанська селищна рада.

Відповідальна особа: Артеменко Олена Олександрівна

 

Селищний голова                                                        С. В. Новак

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *