В Ольшанській громаді реалізовано міні проект з обласного бюджету  «Реконструкція системи водопостачання в смт Ольшанське».

Ольшанська  селишна рада пройшла  конкурсний відбірс по реалізації  міні-проекту  «Реконструкція  системи водопостачання в смт Ольшанське».  За рахунок  субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку було придбано та встановлено  на насосній питній станції смт Ольшанське автоматичне  сучасне обладнання , насоси, частотні перетворювачі. Ведуться пуско-налагоджувальні роботи.

Реалізація даного проекту дасть змогу в подальшому перейти на цілодобову подачу води та за рахунок економії спожитої  електроенергії  довгий час не підвищувати тарифи на водопостачання та водовідведення.