ВЕРЕСЕНЬ ПОКЛИКАВ УЧНІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО ШКОЛИ!

Дата: 02.09.2019 11:55

ВЕРЕСЕНЬ ПОКЛИКАВ УЧНІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО ШКОЛИ!
Урочистими заходами та першим дзвоником розпочався новий навчальний рік в Ольшанському ЗЗСО.
Святково вбрані учні після літніх канікул повернулись до затишних стін рідної школи. Особливим і незабутнім цей день став для першачків, яких хвилюючий дзвоник покликав на перший в житті урок. Цього року до шкільної родини Ольшанського ЗЗСО приєдналися понад 40 дітлахів.
Привітати учнів завітали начальник відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради Ірина Єніна та Селищний голова Сергій Новак. Подарунком від Ольшанської селищної ради для школи став новий кольоровий принтер.
Після урочистостей учні та учителі навчального закладу пішли на перший Урок. Літній спокій навчального закладу порушив перший дзвоник. Тож успіхів усім школярам на шляху до нових знань!
Ольшанська громада вітає всіх освітян, педаговів, вихователів шкіл та садочків з початком нового навчального року. Зі святом – з Днем знань!»