Виїзний прийом Миколаївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області інформує:

02.08.2019 року об 11.00 год. в приміщені Ольшанської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, що розташована за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, смт. Ольшанське, вул. К. Ольшанського, 1а буде проведено виїзний прийом громадян з будь-яких юридичних питань.

Склад групи:

- В.о. начальника Миколаївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Шардіна Г.О.