НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ РАБОТОДАВЦІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ОТГ

Виїзна зустріч в Ольшанській ОТГ

 07 лютого 2020 року начальником відділу – головним страховим експертом з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Черкасовим І.А. було проведено робочу зустріч в Ольшанській об’єднаній територіальній громаді з керівниками підприємств, установ, закладів та відповідальними особами за охорону праці Ольшанської ОТГ.

В ході зустрічі були розглянуті питання щодо:

  • використання в практичній роботі Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві затвердженого Постановою КМУ від 17.04.2019 №337;
  • порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • необхідності проведення періодичних медичних оглядів працівників;
  • умов розробки та ведення документації з охорони праці.

Також в ході обговорення проблемних питань з організації охорони праці було наголошено, що у кожного працюючого повинен спрацювати інстинкт самозбереження, при виконанні покладених на нього службових обов’язків, це повинно, в першу чергу, бути запорукою його безпечної життєдіяльності під час роботи.

До того ж було надано практичну та методичну допомогу, інформаційні та нормативні матеріали щодо запобігання виробничого травматизму.

За ініціативою Черкасова І.А. та за підтримки голови Ольшанської ОТГ Новак С.В. на офіційному сайті громади створено сторінку «Охорона праці та соціальний захист населення» та досягнуто домовленості про постійне розміщення інформацій Відділення з питань соціального страхування та профілактики виробничого травматизму. Голова Ольшанської ОТГ в повній мірі зацікавлений в роботі направленій на створення безпечних умов праці всіх суб’єктів господарювання об’єднаної територіальної громади.

В ході зустрічі представники Ольшанської ОТГ прийняли активну участь в обговоренні проблемних питань.

 

Начальник Миколаївського міського

відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального

страхування України в

Миколаївській області                                                                                                                                                          Ю.М. Ганношин

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *