КАРАНТИННІ ЗАХОДИ щодо COVID -19

Звертаємося до всіх мешканців Ольшанської об'єднаної територіальної громади!

У зв'язку зі збільшенням кількості захворюваних в регіоні та в селищі, де є офіційно підтверджені випадки захворювання COVID-19, просимо всіх дотримуватися карантинних заходів!

Тривають карантинні заходи на території України та області, не винятком є і Ольшанська громада. Під час  карантину проведено ряд заходів спрямованих на запобігання  поширенню вірусу Covid-19 (коронавірусу). З метою недопущення розповсюдження інфекції було проведено санітарну обробку приміщень на території смт. Ольшанське та с.Трихати в освітніх закладах, будинках культури, бібліотеках, інклюзивно-ресурсному центрі, відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасовго проживання, старостинському окрузі.

Селищний голова Сергій Новак висловлює щиру подяку  керівництву та співробітникам ДПРЧ-19 Миколаївського району за проведену дезинфекцію у громаді, співпрацю та допомогу.

 

 Бережіть себе та своїх близьких! Залишається вдома при перших проявах ОРВІ, не забувайте звертатися до свого сімейного лікаря! Будьте здорові!

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *