ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ОЛЬШАНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

З 14 вересня 2020 року офіційно приступив до роботи новий директор Ольшанського закладу загальної середньої освіти Зелінський Олексій Леонідович, якого визнано переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора школи.

11 вересня 2020 в залі засідань Ольшанської селищної ради відбувся конкурс на посаду директора Ольшанського ЗЗСО Ольшанської селищної ради Миколаївського району, Миколаївської області.

В конкурсі взяв участь лише один кандидат на посаду директора Ольшанського ЗЗСО – Зелінський Олексій Леонідович.

Конкурс проводився в три етапи, кожен з яких оцінювався відповідною кількістю балів конкурсною комісією. Згідно протоколу за результатами конкурсу переможцем конкурсу визначено Зелінського Олексія Леонідовича,  що успішно пройшов конкурсний відбір.

Вітаємо переможця Олексія Зелінського!

Успіхів і нових професійних злетів на освітянській ниві!