Підготовка освітніх закладів Ольшанської ОТГ до нового 2019-2020 навчального року!

Дата: 21.08.2019 14:12

Підготовка закладів освіти Ольшанської ОТГ до нового 2019-2020 навчального року!

20 серпня комісія з представників відділу ОКМСТ та селищної ради відвідали школи та садочки нашої громади.

На території селищної ради розташовані два заклади дошкільної освіти:

• Ольшанський ЗДО
  • Трихатський ЗДО

два заклади загальної середньої освіти:

• Ольшанський ЗЗСО
  • Трихатський ЗЗСО

З метою створення умов для навчання та розвитку дітей в вищезазначених  закладах освіти проведено наступні роботи:

в Ольшанському ЗДО:

• поточний ремонт покрівлі даху будівлі садочку
  • проведено поточні ремонтні роботи в кожній групі;
  • придбано 50 комплектів постільної білизни, 120 рушничків, 50 наматрацників;
  • придбано 100 комплектів столового посуду (чашки, тарілки);
  • миючі засоби;
  • канцтовари;
  • 2 тени для  ремонту електроплит;
  • перезаряджено 14 вогнегасників;
  • здійснено ремонт електромотора для системи очистки води;
  • всі приміщення садочка та прилегла територія утримуються в належному стані.
  • оновлено вуличне ігрове обладнання: 2 будиночка і 3 столика.
  • Придбано: фарбу, вапно, пилосмок, поливні шланги, електричні лампочки та розетки, крани для води, унітаз, ванна для пральні, деталі для ремонту: цвяхи, гвинти тощо.
  • За кошти освітньої субвенції придбано: 2 ноутбука, проектор, проекційний екран, колонки,  іграшки: дидактичний матеріал для дітей з ООП.

в Трихатському ЗДО:

• Здійснено поточний ремонт приміщення: вапнування стін, фарбування підлоги, оновлено дверні косяки;
  • встановлено модем обліку засобу дистанційної передачі даних використаного газу;
  • проведено швидкісний Інтернет;
  • замінено пісок у пісочницях, проведено скошування трави на прилеглій території;
  • придбано миючі засоби;
  • придбано 1 новий вогнегасник, перезаряджено 4 вогнегасника;
  • придбано канцтовари, будівельні матеріали, тример (коса), ноутбук, проектор, проекційний екран, ламінатор, кольоровий принтер, фотоапарат, стелаж виробничій на харчоблок, посуд кухонний, стінка дитяча.

в Ольшанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів: в усіх класних кімнатах проведено поточні ремонтні роботи, зроблено косметичні ремонти в коридорах, фойє, туалетах, проведено ревізію сантехнічного обладнання та системи опалення.

Придбано:

- дидактичні матеріали НУШ;

- 44 комплекти одномісних парт зі стільцями;

- шафи;

- канцтовари;

- гербарії, хімреактиви;

- 1 ноутбук за рахунок коштів залишку освітньої субвенції 2018 року.

в Трихатському ЗЗСО:

• придбано 6 нових комп'ютерів

Виконані такі роботи

• Проведений поточний ремонт в усіх навчальних кабінетах, санвузлах, коридорах.
  • На площі 1, 4 га шкільного подвір’я та прилеглої території двічі за сезон проведено санітарне викошування трави.
  • На території парку оформлено два нових квітника, закладено алярій.
  • Виконана заміна плінтусів спортивній залі
  • Сходи порогу оснащено протиковзанковим захистом
  • Виконано оздоблення альтанки ( покрівля, фарбування, лавки)
  • Проведено високошвидкісний інтернет
  • Змонтовано  альтанку під зелений клас на географічному майданчику
  • Пофарбовано огорожу школи
  • Змонтовано  електророзвідні мережі в підвальному приміщенні закладу
  • Футбольне поле переоснащено під мініфутбол, на спортивному майданчику змонтовано рукохід.
  • Майданчик для сміттєвих контейнерів.

• Для забезпечення освітнього процесу придбано:
  • Дидактичні матеріали для 1 класу (НУШ) на суму13341 грн.
  • 17 комплектів одномісних парт зі стільцям
  • Меблі для осередку відпочинку та навчального осередку в 1 клас
  • Електроінструменти для ремонтних робіт
  • Стенди для оформлення методичного кабінету та кабінету учнівського самоврядування
  • Ноутбук (2 шт.), плазмові телевізори (2 шт.), системні блоки для кабінету інформатики (8 шт.)
  • Електром’ясорубка для харчоблоку
  • Мийні та дезінфікуючі засоби, інвентар для прибирання, садовий інвентар
  • Вуглекислотні вогнегасники ( 2 шт.)
  • Люмінесцентні лампи
  • Канцтовари

Освітніми закладами загальної середньої освіти Ольшанської громади зосереджено всі зусилля на завершення створення належних умов для першокласників, тому що на сьогодні створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів у навчанні є одним із найбільш важливих завдань під час втілення в життя Концепції Нової Української Школи. Отже за програми Нової Української Школи цього року в перші класи загальноосвітніх закладів громади буде прийнято 55 учнів з них 42 (Ольшанський ЗЗСО) 13  (Трихатський ЗЗСО). Усі перші класи Ольшанського та Трихатського ЗЗСО оснащенні по відповіднім критеріям НУШ. Завдяки співфінансуванню місцевого бюджету та освітньої субвенції в заклади освіти громади були закуплені нові меблі, дидактичні матеріали, комп’ютерне та мультимедійне обладнання, навчальні осередки та багато інших навчальних матеріалів.

В кожному закладі освіти до початку нового навчального року завершено комплектування педагогічними працівниками, навчальними підручниками,  підготовлено класні кімнати для перших класів згідно вимог Концепції Нова українська школа.

Усі заклади освіти мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому 2019-2020 навчальному році.