СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ ВДОМА! Звернення селищного голови до мешканців Ольшанської ОТГ!

Святкуймо Великдень вдома!

Шановні  мешканці, односельці Ольшанської територіальної громади!

 

«Незабаром Великодні свята. Давайте проведемо їх вдома, зі своїми рідними. Візьмемо участь в церковній службі за допомогою телевізійних чи онлайн трансляцій.   Президент України Володимир Зеленський звернувся до глав церков з проханням проводити богослужіння онлайн, щоб віряни мали можливість помолитися, не виходячи зі своїх будинків, бо скупчення людей в храмах або біля них несе серйозну загрозу їх життю та здоров'ю. Представники релігійних конфесій підтримали цю пропозицію.

        Для того, щоб зупинити поширення інфекції, ми всі повинні відчувати відповідальність не лише за своє власне життя, а й за життя своїх близьких, рідних та знайомих. Найдієвіше, що ми можемо зараз зробити – докласти максимальних зусиль для запобігання і поширення інфекції – це залишитися на Великдень вдома, не піддавати загрозі себе та інших. Особливо це стосується  людей поважного віку.

         Шановні  мешканці Ольшанської територіальної громади, закликаю кожного відповідально ставитися до карантинних обмежень, особливо протягом Великодніх свят.

      Пам’ятаймо, що наше здоров’я – найцінніший скарб. І в умовах пандемії вберегти його можемо тільки ми самі!

Прошу Вас дослухатися до порад і відсвяткувати цей Великдень у родинному колі із запашною Паскою на столі, цим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей.

 

Збережемо здоров‘я своє та своїх близьких».

З наступаючим святом Пасхи всіх!

 

З  повагою,Селищний голова Сергій НОВАК!

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *