ень Людей похилого віку та День Ветерана в Ольшанській громаді

1 жовтня з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку та Дня ветерана в Ольшанському стаціонарному відділенні людей похилого віку відбувся святковий захід. У гості з солодкими подарунками завітав Селищний голова Сергій Володимирович Новак привітавши мешканців закладу. А учні Ольшанської школи та вихованці вокальної студії "Мрія" (керівник Олена Струкова) привітали піснями та подарували гарний настрій для всіх!
Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.
Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові ! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

 

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *