Ольшанська територіальна громада

Миколаївська область, Миколаївський район

До дітлахів з Ольшанської громади завітав Святий Миколай з солодкими призами від Ольшанської селищної ради та подарунками від народного депутата Бориса Козиря!

Дата: 21.12.2018 14:40
Кількість переглядів: 49

Святий Отче Миколаю  ми усі тебе чекали на дарунки та гостинці, що приніс ти у торбинці!

Учням перших класів Ольшанського та Трихатського ЗЗСО вручили солодкі подарунки від народного депутата Бориса Козиря!
Для учнів з 1 по 6 класи старшокласники підготували цікаву розважальну програму з конкурсами та солодкими призами в Ольшанському БК від селищної ради!
Також приємним сюрпризом від Бориса Бозиря цього дня для учнів Ольшанського та Трихатського ЗЗСО (переможців районних та обласних олімпіад) стало запрошення на новорічне свято "Миколай іде до нас!" в Обласному палаці культури!
Тридцять дітей з смт Ольшанського та с.Трихати задоволенням відвідали цей захід, за що дуже вдячні народному депутату за приємні подарунки в цей святковий день!