Традиційне першотравневе спортивно - розважальне свято в Ольшанській громаді!

Традиційне спортивно - розважальне свято в Ольшанській громаді!

Спорт є вагомим напрямком в нашій Ольшанській громаді! Вже стало доброю традицією щорічно навесні з нагоди травневих свят проводити у нашому селищі спортивно-розважальне свято.
Ось і в цьому році сонячним ранком 1 травня розпочалось спортивне свято. Участь взяли як Ольшанці так і Трихатчани!
У програмі спортивних заходів було представлено такі змагання як:
• Міні-футбол серед дорослих та дітей,
• «Тато, мамо, я спортивна сім’я»
• ДАРЦ для дорослих та малих!
Відкрили даний захід селищний голова Сергій Новак разом з директором ДЮСШ Федором Хомиком привітавши всіх спортсменів, присутніх мешканців та вболівальників зі святом а учасникам змагань побажали палкої перемоги. Також поздоровили ветеранів ФК «Ольшанське» з золотою перемогою, які на передодні взяли участь у футбольному турнірі пам’яті Василя Бондаренка у с.Зелений Яр.
Потім хвилиною мовчання вшанували пам'ять колишнього тренера ДЮСШ та вчителя фізичної культури Галину Василівну Овдієнко, яка пішла з життя. Світла їй пам'ять!
Після реєстрації та представлення команд для участі у міні-футболі почалась запекла гра!
Отже за результатами гри з міні-футболу серед дорослих І місце виборола команда «Цемзавод», ІІ місце - команда юнаків-допризовників «РИММА», ІІІ місце – команда ветеранів ФК «Ольшанське».
У міні - футболі серед дитячих команд побідила дружба.
Найкращий результат у змаганнях з «ДАРЦ» у найменьшого учасника шестирічного мешканця нашого селища Макара Бузак, серед дітей старшого віку у Максима Нахамець. З дорослих учасників нагорода випала О. О. Білому.
У спортивних змаганнях «Тато, мамо, я – спортивна сім’я» І місце здобула сім’я Павловських, ІІ місце сім’я Батузових, ІІІ – сім’я Ковальових. Переможці даних змагань також не залишилися без нагород.

Усі переможці змагань отримали призи від Ольшанської селищної ради. А наймолодші вболівальники смакували морозивом!
Наша громада вітає усіх спортсменів, які прийняли участь у спортивному святі та бажає завжди тільки перемог та високих досягнень у спорті. Наші спортсмени Ольшанці та Трихатчани найкращі!