Чорнобиль не має минулого часу!

 Чорнобиль не має минулого часу!

Ольшанська громада вшановує відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття до 33-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. 
Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени Ваших родин бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ, мирного неба, оптимізму й благополуччя. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!
Також сьогодні в нашій громаді біля пам'ятного знаку Жертвам ліквідації на ЧАЕС відбувся районний захід до 33 - роковин аварії на Чорнобильській АЕС, на якому згадували про всіх ліквідаторів, які мешкають на території Миколаївського району та нашої громади це Орленко Г., Алексєєв Ю.І., Дітковський М.Г., Тарасенко В.І., Носовський І.С., Хузіханов С.І.
Від Ольшанської селищної ради було вручено продовольчі набори ліквідаторам та учасникам аварії на ЧАЕС, які були присутні на заході та мешкають в Ольшанській громаді ! Всім іншим хто не зміг прийти продовольчі набори розвезено особисто! 
З повагою, Селищний голова Сергій Новак!

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *