Ольшанське відсвяткувало 62-річницю свого Дня народження!

 

За доброю традицією у вересні Ольшанці святкують День народження рідного селища!

Осіннім  суботнім  сонячним днем 21 вересня святкування Дня селища Ольшанське розпочалося з програми для наймалодших на площі біля Ольшанського БК. Серед усього розмаїття розваг та захоплюючих видовищ, таких як піратський квест з пошуку скарбів, аніматори, традиційний велопробіг, спортивні змагання було для тих, кому належатиме майбутнє нашого селища – нашим діткам.

Цього дня  відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або у народі "Другої Пречисти". Це свято ще називають “осениною” – адже цього дня за народним календарем настає осінь а в  Ольшанському ще й святкують День селища! Отже на площі Ольшанського Будинку культури зібралася майже вся громада та гості селища для святкування Дня Народження нашого рідного Ольшанського! 


Із святом односельців та гостей привітав селищний голова Ольшанської об’єднаної територіальної громади Сергій Новак побажавши міцного здоров’я та добробуту мешканців, наголосивши, що такі свята спонукають людей вірити в себе й у свої можливості.

Лунали теплі привітання від гостей селища Голови Миколаївської РДА Воробйової А.В., Директора конно- спортивної школи Добровольського А.В., Військового комісара Малько С.В.

В ході святкової програми ніхто не залишився без уваги було відзначено граматоми та подарунками мешканців селища:
"Найочікуваніша людина» - Гук Ілона Володимирівна


«Керівник гуртка – 2019 року» - Друзь Олена Олександрівна
«Королева чистоти» - Каліцева Валентина Миколаївна
«Вчинок року – милосердя» - Тарасова Наталія Вікторівна
«Тренер року» - Батузов Денис Сергійович
"Душа дитячих сердець» - Чабанюк Світлана Володимирівна
«Найспівучий колектив» - ансамбль «Джерело»


Поштар року» - Гончаренко Валентина


«Підприємець року» - Пшенічнікова Ірина


"Найкращий голова ОСББ» - Хузіханов Сергій Іванович
«Здобуток року» - Струкова Олена Володимирівна
«Краса навколо» - Дітковська Валентина Петрівна
«Наймолодший мешканець селища» -Ніколь Курило


«Діамантове весілля» сім’я Живко.
«Найкраще обслуговування» - Невечеря Інна Анатоліївна


«Серце віддаю дітям» - Інклюзивно-ресурсний центр ОТГ Миколаївського району. Їм випало бути першими на тернистому шляху інклюзивної освіти. Саме вони кинули виклик вивести з ізоляції таку малечу, адаптувати їх до сучасного світу. На святі весь колектив нашого ІРЦ виступив з дітками показавши всім чого вони досягли за рік своєї нелегкої кропіткої роботи з дітками.


Святковий настрій мешканцям та гостям свята дарували пісенні колективи "ДЖЕРЕЛО","МРІЯ", "НЕВГАМОВНІ", "ВІА" вокалісти та солісти Ольшанського Будинку культури. За доброю традицією для мешканців селища були запрошені давні наші друзі, з якими ми підтримуємо дружні та теплі стосунки це артисти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.


Увечері лунала запальна святкова дискотека. А по завершенню свята на всіх чекав сюрприз - неймовірний салют.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *