УВАГА! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

Дата: 02.07.2019 14:54

Шановні мешканці Ольшанської селищної ради!

Повідомляємо, що «08» липня 2019 року о 16.00 год. будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів та планів зонування с.Сапетня  та с. Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Ольшанської селищної ради № 9  від 18 квітня 2018 року «Про організацію роботи з розробки містобудівної документації населених пунктів смт Ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате, Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

Уточнена інформація щодо місця та часу проведення громадських слухань:

• Генеральний план та план зонування с.Сапетня – 8 липня 2019 року  0 16.00 год в приміщенні Ольшанської селищної ради;
  • Генеральний план та план зонування с.Трихати  - 8 липня 2019 року  0 17.30 год в приміщенні Трихатського Будинку культури.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Ольшанської селищної ради та Старостинського округу с.Трихати.

Шановні мешканці Ольшанської селищної ради!

Уточнена інформація щодо місця та часу проведення громадських слухань: