Підготовка до навчального процесу нової сучасної української школи закладів загальної середньої освіти Ольшанської громади!

        Підготовка до навчального процесу нової сучасної української школи закладів загальної середньої освіти Ольшанської громади!

       Ольшанська громада налічує такі заклади загальної середньої освіти як (школи Ольшанська – 366 учнів та Трихатська - 87 учнів) та заклади дошкільної освити ( Ольшанський та Трихатський садочки).

За умов децентралізації та з моменту передачі закладів освіти на баланс Ольшанської селищної ради стало можливим виділення коштів з місцевого бюджету на ремонт, розвиток, функціонування, матеріально-технічну базу  шкіл та садочків у нашій громаді!

 На тому тижні в школах Ольшанської громади  працювала комісія по обстеженню та підготовці до нового навчального процесу закладів загальної середньої освіти!  Для майбутніх першокласників придбано нові сучасні ортопедичні парти, шафи, фліп-чарти, магнітні дошки, м’які пуфи, придбано дидактичні матеріали, телевізори на 43 дюйма, ноутбуки та все що є необхідним для нової сучасної школи. Оновлено парти для учнів 3 класів за новими стандартами. Також у Трихатській школі завершено ремонт покрівлі на суму 1,5 млн. грн. за кошти місцевого бюджету Ольшанської селищної ради.

Чекаємо висновків комісії!

 

          

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *