Увага!!!!! На Миколаївщині шахраї продовжують турбувати платників податків!

Шановні платники податків Миколаївської області Очаківське управління Головного управління ДФС у Миколаївській області застерігає: на теренах Миколаївщини діють «телефонні аферисти».

Зловмисники телефонують начебто від імені або за дорученням керівництва Очаківського управління Головного управління ДФС у Миколаївській області посадовим особам підприємств чи підприємцям і під різними приводами намагаються отримати гроші.

Громадяни, будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману, не вступайте в перемовини з телефонними шахраями та не перераховуйте їм кошти. При виявленні таких махінацій просимо негайно повідомляти чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області за телефоном  50-18-41 та Головне управління національної поліції у Миколаївській області за телефоном 102.

Також, звертаємо увагу, що працівники фіскальної служби Миколаївщини при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України.

Очаківське управління ГУ ДФС у Миколаївській області

Очаківське управління ГУ ДФС у Миколаївській області