26 квітня Міжнародний день пам'яті Чорнобиля. Вшанування памяті 31 річниці аварії на ЧАЄС на території Ольшанської громади.

Дата: 26.04.2017 15:08

Вшанування пам'яті 31 річниці аварії на ЧАЄС на території Ольшанської селищної ради.

26 квітня 2017р. на території Ольшанської селищної ради біля пам'ятного знаку "Жетрвам ліквідації на ЧАЄС" зібралася громада щоб вшанувати пам'ять про тих, хто боровся із розлюченим "мирним" атомом. В заході взяли участь ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС - Алєксєєв Ю., Демяненко М.,Дітковський М., Зіновій Мула, Орленко Г., Тарасенко В., Сторчак А.,Чередніченко А. До присутніх зі словами пам'яті про події та подяки тим, хто боровся із наслідками катастрофи, звернулися заступник Миколаївської РДА Бродецький О.О., Ольшанський селищний голова Новак С.В., учасник ліквідації на ЧАЄС Сторчак А.,  Голова районної ветеранської організації Чарушникова О.П. До памятного знаку було покладено квіти та свічки вічна пам'ять загиблим "чорнобильцям". Атмосферу вшанування передали своїми виступами аматори Ольшанського БК.