Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради

01.10.2020 року у приміщенні Ольшанської селищної ради відбувся конкурс на посаду директора Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради.

У конкурсі взяв участь один кандидат - Задвірний Олександр Петрович.

Конкурсант представив свою програму стратегії розвитку Трихатського ЗЗСО у вигляді презентації та відповів на всі поставлені запитання. За результатами конкурсу даного кандидата визнано директором Трихатського освітнього закладу.  На конкурсі велася відеозйомка.

Вітаємо Олександра Задвірного з посадою директора Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради. Бажаємо творчого натхнення, нестримної енергії та успіхів у роботі. Новообраний директор Трихатського ЗЗСО Задвірний Олександр Петрович приступе до роботи з 05 жовтня 2020 року.