ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 16.07.2020 15:10

ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території земельної ділянки площею до 3,6 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детальний план території земельної ділянки розроблений з метою з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об'єкту будівництва.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше.

Замовник: Миколаївська районна державна адміністрація Миколаївської області.

Інвестор: ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ».

Розробник проекту: ФОП Атанасов

З проектом вищезазначеного детального плану території та Звітом про стратегічну екологічну оцінкуможна ознайомитись на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації: https://cutt.ly/pyT9HCS або в управлінні житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації за адресою: 54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18А, телефони для довідок: (0512) 48-05-61 та (0512) 48-05-56.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, захисту довкілля управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації Христенок О.В.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку, надавати в письмовому вигляді за вищевказаною адресою або на електрону скриньку smamrda@ukr.net.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повнолітніх представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Строк завершення розгляду пропозицій – 20 липня 2020 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських
інтересів у проекті зазначеного детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 23 липня 2020 року о 14:00 в залі засідань Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, смт Ольшанське, вул.Костянтина Ольшанського 1А.

Захід відбудеться за умови зняття карантинних заходів, що введені на території України у зв’язку з поширенням нового коронавірусу SARS-CoV-2. В разі подовження дії карантинних заходів, захід буде перенесено до їх закінчення, про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

Миколаївська райдержадміністрація