Ольшанська територіальна громада

Миколаївська область, Миколаївський район

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні на території Ольшанської ОТГ

Дата: 22.06.2017 15:21
Кількість переглядів: 24

22 червня на території Ольшанської селищної ради  біля пам'ятника Костянтину Ольшанському відбулися районні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Біля пам'ятника відбувся мітинг та покладання квітів, в якому взяли участь заступник голови районної ради Мухарський Ігор Георгійович, голова райдержадміністрації Воробйова Алла Володимирівна, голова громадської організації "Миколаївська районна організація ветеранів України" Чарушникова Ольга Петрівна, Ольшанський селищний голова Новак Сергій Володимирович, громадськість.