Зверніть увагу! Баготодітні сімї мають прово отримувати щомісячно 1700 грн. грошової допомоги!

Дата: 04.04.2019 15:27

Багатодітні сім’ї мають право

щомісячно отримувати 1700 грн грошової допомоги

Про це розповіла директор Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Ельчиева.

Так, з 1 квітня 2019року в Україні розпочалась реалізація урядової програми підтримки багатодітних сімей, яка передбачає виплати на третю і кожну наступну дитину. Таку допомогу батьки мають право отримувати на дітей від народження до 6 років.

«Новий проект Уряду цікавий тим, що допомога надається поряд з такими видами підтримки як пакунок малюка, муніципальна няня, допомога при народженні дитини. Всі ці проекти ефективно впроваджуються в Миколаївській області», - розповідає Оксана Єльчієва.

Для призначення виплати, один з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною має звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації, або місцем проживання та

подати ряд документів:

- Заява, що складається за встановленою формою;
- Документ, що посвідчує особу;
- Посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
- Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
- Свідоцтво про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів)

Допомога призначається з місяця в якому було подано заявку з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6 років.

«Якщо сім’я звернеться протягом квітня, травня або червня, то отримати допомогу зможе з 1 квітня, якщо заявка буде подана пізніше, то допомога виплачується з моменту подачі. В разі народження двійні, близнят або трійнят сім’я так само має право на таку допомогу, бо цей факт створив умови, що така родина стала багатодітною», - коментує Оксана Єльчієва.

Зазначимо, що в Миколаївській області зареєстровано 9315 багатодітних сімей в яких виховується 31601 дитина, 3111 багатодітних родин отримує державну соціальну допомогу.Начало формы