Зверніть увагу! Баготодітні сімї мають прово отримувати щомісячно 1700 грн. грошової допомоги!

Багатодітні сім’ї мають право

щомісячно отримувати 1700 грн грошової допомоги

Про це розповіла директор Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Ельчиева.

           Так, з 1 квітня 2019року в Україні розпочалась реалізація урядової програми підтримки багатодітних сімей, яка передбачає виплати на третю і кожну наступну дитину. Таку допомогу батьки мають право отримувати на дітей від народження до 6 років.

    «Новий проект Уряду цікавий тим, що допомога надається поряд з такими видами підтримки як пакунок малюка, муніципальна няня, допомога при народженні дитини. Всі ці проекти ефективно впроваджуються в Миколаївській області», - розповідає Оксана Єльчієва.

     Для призначення виплати, один з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною має звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації, або місцем проживання та

подати ряд документів:

- Заява, що складається за встановленою формою;
- Документ, що посвідчує особу;
- Посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
- Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
- Свідоцтво про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів)

         Допомога призначається з місяця в якому було подано заявку з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6 років.

        «Якщо сім’я звернеться протягом квітня, травня або червня, то отримати допомогу зможе з 1 квітня, якщо заявка буде подана пізніше, то допомога виплачується з моменту подачі. В разі народження двійні, близнят або трійнят сім’я так само має право на таку допомогу, бо цей факт створив умови, що така родина стала багатодітною», - коментує Оксана Єльчієва.

Зазначимо, що в Миколаївській області зареєстровано 9315 багатодітних сімей в яких виховується 31601 дитина, 3111 багатодітних родин отримує державну соціальну допомогу.Начало формы

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *