Графік роботи спортивного комплексу в смт Ольшанське.

Дата: 21.10.2020 15:42

В ОЛЬШАНСЬКІЙ ОБ'ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ НОВИЙ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС.

Наразі завершено наймаштабніший проєкт для нашої громади це будівництво спортивного комплексу в смт Ольшанське. Головною метою даного проєкту це привернути увагу молоді до активного, здорового способу життя та змістовного дозвілля.  Відтепер молодь зможе займатися різними видами спорту такими як  футбол, гандбол, баскетбол, волейбол, теніс.

Урочисте  відкриття спортивного комплексу в смт Ольшанське переноситься у зв’язку з пандемією коронавірусу covid-19  в Україні та в регіоні.  Дату і час повідомимо додатково.

З  22 жовтня 2020 року спортивний комплекс почне працювати поки що за тимчасовим графіком:

•  6.00  по 9.00 год
  • 13.00 по 18.00 год

Звертаємо  Вашу увагу  на те, що спортивний комплекс знаходиться під відеонаглядом.  Також за даним об’єктом закріплена відповідальна особа, яка там буде знаходитись і  зможе проконсультувати чи надати необхідну інформацію.

• Вхід   на майданчик тільки у спортивному не шипованому взутті .
  • Категорично забороняється відвідувати спортивний комплекс на велосипедах, самокатах, роликах та з дитячими  візочками (колясками).

Просимо всіх поважно ставитись до людської праці і берегти  майно громади!

Займайтеся спортом із задоволенням і  будьте здорові!