День людей поважного віку в Ольшанському будинку для людей похилого віку

День людей поважного віку!

 1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

 28 вересня 2017р. до Ольшанського  стаціонарного відділення людей похилого віку  завітали гості Голова РДА  А.В. Воробьова, Голова районної ради Ю.І.Піньковий, Голова ветеранської організації О.П.Чарушникова  та  місцева влада Заступник селищного голови Є.Д.Костраба, Голова Ольшанської ветеранської організації О.О.Білий, Директор державного підприємства ОВК 53 О.О.Гордієнко, настоятель святогеоргієвської церкви Отець Іоанн.  Від гостей лунали найщиріші побажання   з   Днем людей поважного віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні.  Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Від гостей з району та Ольшанської селищної ради отримали солодкі подарунки, щоб життя в цьому затишному будиночку було ще солодшим!

Мешканців будинку інтернату привітали артисти Ольшанського БК, вокальний ансамбль «ДЖЕРЕЛО», учні Ольшанської ЗОШ І-ІІІст.

       Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші, дорогі ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави.

 

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *