В Ольшанській громаді у селищі Ольшанське встановлено банкомат ОЩАДБАНКУ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Після того, як у селищі Ольшанське було закрито відділення ПРИВАТБАНКУ та демонтовано банкомат мешканці громади та навколишніх населених пунктів відчували серйозні незручності: зарплати та пенсії людям приходили на картку, а для того, щоб зняти готівку, доводилося їхати до більш віддалених місць для отримання готівкових коштів.
Після перемовин Ольшанської селищної ради з представниками іншого банку "ОЩАДБАНК", було прийнято рішення, щодо встановлення нового банкомату. Сьогодні було встановлено банкомат від ОЩАДБАНКУ. Пристрій для видачі готівкових коштів буде працювати з наступного тижня в звичному для населення місці за адресою смт Ольшанське, вул. К.Ольшанського, 1А. (приміщення Ольшанської селищної ради).